Konferencja testerzy.pl 2019. Dziękujemy za zgłoszenia!

Konferencja testerzy.pl 2019. Dziękujemy za zgłoszenia!
Call for Papers na Konferencję testerzy.pl zakończone. Dziękujemy za liczne zgłoszenia. Już niedługo ogłosimy jakie prezentacje będziecie mieli okazję zobaczyć 1 marca 2019 r.

 

Czym jest Konferencja testerzy.pl?

Od ponad 12-stu lat podnosimy kompetencje testerów i test managerów, przecierając szlaki i wyznaczając standardy w polskiej gałęzi szkoleniowej dedykowanej testowaniu oprogramowania. Od ponad 12-stu lat dostarczamy darmową wiedzę o testowaniu i propagujemy testowanie poza branżą.

Konferencja 2019 jest podsumowaniem naszej pracy, od tylu lat ukierunkowanej na edukację testerów oprogramowania.

Udział w wydarzeniu będzie bezpłatny.

 

Jaki jest cel wydarzenia?

Chcemy uczyć! Naszym mottem jest "Lepsze testowanie dzięki lepszej edukacji".

Przyszli testerzy mają dowiedzieć się, czym jest testowanie i czy warto poświęcić swój czas i się go uczyć.

Obecni testerzy mają nauczyć się stosowania nowej wiedzy w przestrzeni własnej organizacji.

Chcemy również dotrzeć do doświadczonych testerów i managerów, i pokazać im, że edukacja nie kończy się jedynie na etapie juniora i doświadczonego pracownika, ale trwa również na etapie "seniorowania".

 

Odbiorcy: przyszli testerzy, pracujący testerzy i managerowie testów. Pracownicy małych i dużych firm. Wszyscy, którzy chcą rozwijać swoje testerskie kompetencje.

 

Jakich prezentacji szukaliśmy?

Szukaliśmy prezentacji, które stawiają na rozwój testera oprogramowania i przedstawiają dzisiejsze i przyszłe formy edukowania testerów i kierowników testów.

Naszym celem jest nie tylko pokazanie metod przekazywania wiedzy, ale przede wszystkim przekazanie wiedzy, której dzisiejszy tester może nie mieć.

 

Jakich prelegentów szukaliśmy?

Przede wszystkim pasjonatów i ekspertów testowania oprogramowania, którzy z chęcią podzielą się swoimi umiejętnościami i doświadczeniem z szerszą publicznością.

 

Call for papers trwał do 17 grudnia br.

 

Więcej szczegółów na konferencja.testerzy.pl.

 
 
 
 

To powinno Cię zainteresować