Konferencja Testwarez 2010

Konferencja Testwarez 2010
Zapraszamy wszystkich testerów na konferencję Testwarez 2010, której patronem medialnym jest portal testerzy.pl 18-19 października, Bydgoszcz

Celem konferencji jest wymiana wiedzy i doświadczeń, oraz publiczny dyskurs dotyczący testowania oprogramowania. Założeniem organizatorów jest, aby tematy konferencji obracały się wokół praktyki testowania, jego organizacji, przygotowania oraz wykonania. Jako temat przewodni tej edycji konferencji wybrano współpracę testerów z programistami. Jest to temat czasami przyjemny, czasami niełatwy, lecz obecny w każdym projekcie i każdej organizacji tworzącej oprogramowanie.

Konferencja jest skierowana do praktyków testerów oraz kierowników testów, do ludzi na co dzień zaangażowanych w problematykę testowania. Dla testerów początkujących, którzy chcą poznać sprawdzone praktyki oraz dla tych bardziej doświadczonych, którzy chcieliby poznać sposoby pracy i porozmawiać z podobnymi do siebie ekspertami. W tym roku szczególnie mile widziana jest obecność programistów – aby wspólnie wymienili się doświadczeniami ze współpracy.

 

Osoby zainteresowane konferencją mają już szansę zapoznać się z dokładnym planem konferencji oraz opisem przygotowanych referatów.

 

Rejestracji na konferencję można dokonać na stronie www.testwarez.pl/rejestracja.php

 

Więcej informacji na stronie www.testwarez.pl

To powinno Cię zainteresować