testerzy.pl liderem cen na rynku szkoleń

testerzy.pl liderem cen na rynku szkoleń
Jeszcze rok temu standardowa cena za szkolenie ISTQB Poziom Podstawowy wynosiła od 2200 PLN do 2500 PLN, natomiast cena za szkolenia Advanced kształtowała się na poziomie od 4200 do 4500 PLN. Oferta testerzy.pl spowodowała, że ceny szkoleń ISTQB spadły aż o 25-40%.

testerzy.pl zaproponowali cenę 1500 PLN za szkolenie podstawowe oraz 3500 PLN za szkolenie zaawansowane, ustanawiając nowy standard rynkowy.

Kiedy wystartowaliśmy z naszą ofertą cenową za szkolenia ISTQB, wiele firm szkoleniowych jednoznacznie stwierdziło, że ceną psujemy rynek. – przyznaje Radosław Smilgin, trener i założyciel portalu testerzy.pl. Dziś okazuje się, że skostniały rynek szkoleniowy zaakceptował nasze standardy. – dodaje.

Okazało się, że opłaca się świadczyć te same usługi znacznie taniej. Czy w takim razie przez długi czas firmy szkoleniowe oszukiwały swoich klientów, oferując szkolenia na zacznie wyższej prowizji?

Pokazaliśmy, że za niższą cenę można szkolić testerów na najwyższym poziomie. Dowodem na to są nasi zadowoleni Klienci>>Dziękujemy za okazane nam zaufanie

testerzy.pl

To powinno Cię zainteresować