ŁódQA #6

ŁódQA #6
Zaraz po Świętach zapraszamy Was na 6-te spotkanie grupy ŁódQA. Spotkanie poświęcone będzie w pełni testom wydajności i JMeterowi.
 

Kiedy: 30 marca (środa), godz. 18.00

Gdzie: Łódź, ul. Piotrkowska 102 (6 dzielnica)

Tematy prezentacji:

Tomasz Uss - Rozproszone testowanie wydajności z użyciem JMeter

Tomasz Uss - QA Technical Expert @Atos Polska. W pracy zajmuje się głównie testami wydajności, integracyjnymi oraz pisaniem testów automatycznych w Selenium. W wolnych chwilach udaje się na jedno lub wielodniowe wycieczki rowerowe. Jego marzeniem jest zdobycie turystycznej licencji pilota samolotu.

W przyszłą środę opowie nam o rozproszonym testowaniu wydajności z użyciem JMeter. W trakcie prezentacji postara się również odpowiedzieć na pytanie "Dlaczego warto tworzyć własną farmę JMeterów?".

 

Jacek Okrojek (trener testerzy.pl) - Testy wydajnościowe aplikacji webowych z perspektywy użytkownika

Jacek posiada ponad 10-letnie doświadczenie w testowaniu aplikacji webowych i desktopowych, systemów telekomunikacyjnych i finansowych. Prywatnie trenuje sztuki walki oraz robi zdjęcia.

Na spotkaniu opowie o testach wydajnościowych z perspektywy użytkownika, czyli jak pokazać to, czego np. JMeter nie pokazuje. Podczas swojej prezentacji skupi się na narzędziach oraz metodach, które pomogą testować wydajność nowoczesnych aplikacji webowych.

 

 

Udział w spotkaniu jest bezpłatny!

Zapraszamy do dołączenia do wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/446455295563468/

 

 

To powinno Cię zainteresować