Quality Excites 2016 - zostań prelegentem

Quality Excites 2016 - zostań prelegentem
Organizatorzy ogólnopolskiej konferencji Quality Excites zapraszają do współtworzenia jubileuszowej (piątej) edycji wydarzenia, które co roku gromadzi rzeszę profesjonalistów, dbających o jakość wytwarzanego oprogramowania. Konferencja odbędzie się 25 czerwca 2016 roku w Gliwicach, natomiast do 24 kwietnia 2016 roku można zgłaszać swoją propozycję wystąpienia (Call for Proposals).


Organizatorzy zapraszają do współpracy osoby pracujące na co dzień nad jakością oprogramowania, które chętnie podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem na tematy związane z zagadnieniami QA. Można zaproponować dowolną formę wystąpienia (nie tylko wykład), a zgłoszenia przyjmowane są do 24 kwietnia 2016 roku za pośrednictwem formularza dostępnego na https://qualityexcites.pl/cfp

Konferencja Quality Excites porusza tematy związane z innowacyjnymi koncepcjami, pozwalającymi na tworzenie wysokiej jakości produktów. Wydarzenie, cieszące się z roku na rok coraz większą popularnością, jest okazją do spotkania się z profesjonalistami – inżynierami ds. jakości i testerami, a także z kierownikami projektów, właścicielami produktów i programistami – słowem: ze wszystkimi, którym zależy, aby oprogramowanie tworzone było z dbałością o najdrobniejszy szczegół.

Konferencja jest całkowicie bezpłatna i ogólnodostępna dla wszystkich, którzy ekscytują się jakością, dążą do ciągłego rozwoju, zdobywania nowej wiedzy i sami chętnie dzielą się własnymi doświadczeniami.

Organizatorem i pomysłodawcą wydarzenia jest firma Future Processing zajmująca się wytwarzaniem systemów informatycznych dla biznesu i przemysłu. Firma znajduje się w czołówce zestawienia Deloitte dla najszybciej rozwijających się spółek technologicznych Europy Środkowej „Technology Fast 50”.


Więcej informacji na www.qualityexcites.pl oraz www.facebook.com/quality.excites

 

testerzy.pl są partnerem tego wydarzenia.

 

To powinno Cię zainteresować