Pierwsze szkolenia ISTQB Agile Tester

Pierwsze szkolenia ISTQB Agile Tester
Wraz z pojawieniem się nowego sylabusa ISTQB Agile Tester testerzy.pl jako pierwsi w Polsce włączają do swojej oferty szkolenie oraz egzamin. Pierwszych uczestników szkolenia czekają spore rabaty.
 
W związku z premierą Agile Testera oferujemy rabat w wysokości 550 złotych na udział w pełnym, 2-dniowym kursie - cena udziału po rabacie wyniesie 1 300 złotych (netto). Szkolenia objęte promocją przypadną na czas wakacji, a dokładne terminy znajdziecie poniżej. Po każdym szkoleniu dostarczymy również egzamin ISTQB Agile Tester. Opłata egzaminacyjna wynosi 830 złotych (netto).
 
Uwaga! Warunkiem podejścia do egzaminu ISTQB Agile Tester jest posiadanie certyfikatu ISTQB Poziom Podstawowy (ISTQB Foundation Level).
 

Terminy wakacyjne (objęte rabatem)

  • 7-8 sierpnia, Kraków
  • 11-12 sierpnia, Gdańsk
  • 21-22 sierpnia, Wrocław
  • 1-2 września, Warszawa
 
Choć wiemy, że czas wakacji jest trudnym okresem do zmotywowania się do nauki, to na każdy z zaproponowanych terminów szkoleń potrzebujemy grupy minimum 8 osób.
 
 
Materiały szkoleniowe już dziś udostępnione są na platformie EDU, która wspiera nasze kursy: http://edu.ittraining.pl/szkolenie/ISTQB_Agile_Tester
 
Sprawdź agendę szkolenia ISTQB Agile Tester 

 

Rezerwacji na szkolenia można dokonywać pisząc na adres kontakt@testerzy.pl lub rejestrując się poprzez platformę EDU 

 

Nasi trenerzy brali aktywny udział w przygotowaniu nowego kursu tłumacząc terminologię i przygotowując przykładowe pytania. Zdali już również egzamin będący potwierdzeniem kompetencji. Mają wystarczającą wiedzę, aby przeprowadzić uczestników szkolenia przez agendę i przygotować do zdania egzaminu.

 

 
 

To powinno Cię zainteresować