PTaQ #22

PTaQ #22
Zapraszamy na XXII spotkanie PTaQ. Tym razem będzie głównie o automatyzacji (nie tylko testów!) oraz nowa lokalizacja, jak i debiuty prelegentów.
 

Kiedy: 28 kwietnia 2015 (wtorek), godz. 18.00

Gdzie: Poznań, ul. Głogowska 31/33 (siedziba firmy Sii) - mapa

Tematy prezentacji:

50 Twarzy Test Complete’a

Będzie o platformie do automatyzacji testów - Test Complete, która konkuruje z takimi narzędziami płatnymi jak HP QTP. Autorzy opowiedzą o swoim doświadczeniu z powyższym narzędziem, a wnioskami popartymi praktycznymi przykładami podzielą się z obecnymi na spotkaniu.

Daniel Safiński i Mikołaj Jarmużek - Quality Assurance Specialists z Sii. Uważają, że podstawą dobrego automatu jest odpowiednia implementacja, a ta bez człowieka nie jest możliwa. Prywatnie miłośnicy sportów. Mikołaj lubi bieganie, windsurfing i narciarstwo (a ich połączenie z podróżowaniem to dla niego mieszanka idealna). Daniel€“ lubi boks oraz gotowanie. Jego zdaniem w boksie jest jak w kuchni - "nie włożysz serca, nie wygrasz".

 

Testing in Chef

Prezentacja będzie zawierała lokowanie produktu Chef. Prelekcja będzie omawiała doświadczenie przy testowaniu i wdrażaniu Chefa podczas zamiany i utrzymania procesu deploymentu. Autor przedstawi również, co można robić i nie robić, gdy aplikacje i środowiska się mnożą. Mamy nadzieję, że prezentacja wywoła dyskusję, z której urodzą się kolejne wystąpienia.

Radosław Palczyński - Senior DevOps Engineer w firmie Pearson English Poznan Office (dawniej Pearson IOKI). Orędownik i wykonawca automatyzacji na każdym polu. Za dnia żągluje tak, by wszystko było ognioodporne. Po godzinach Firedencer tańczący z ogniem.

 

Jak zwykle po spotkaniu będzie okazja do nieoficjalnych rozmów...

 

Przypominamy, iż spotkania PTaQ są darmowe, otwarte dla wszystkich oraz nie wymagają rejestracji.

 

 

#ptaq

To powinno Cię zainteresować