Rikard Edgren i Henrik Emilsson na TestingCup 2018!

Rikard Edgren i Henrik Emilsson na TestingCup 2018!
Jeszcze nie rozpoczął się nowy rok, a Organizatorzy TestingCup już zdradzają nam ekscytujące informacje na temat przyszłorocznej edycji imprezy.
 

Najpierw dowiedzieliśmy się, że Łódź odwiedzi guru Rapid Software Testing, Michael Bolton, teraz poznaliśmy pierwszych mówców keynote części konferencyjnej wydarzenia. Musimy przyznać, że na dźwięk nazwisk Edgren i Emilsson szybciej zabiło nam serce. Jesteśmy fanami ich bloga "Thoughts from the Test Eye" oraz ich genialnych i użytecznych publikacji. Rikard Edgren i Henrik Emilsson występowali do tej pory głównie na konferencjach pokroju EuroSTAR lub tych zlokalizowanych w krajach skandynawskich i związanych ze środowiskiem Context-Driven (jak Let’s Test lub Copenhagen Context). Co więcej, w 2018 roku to właśnie Rikard odpowiada za program konferencji EuroSTAR, a Henrik jest współtwórcą konferencji Let’s Test.  

Ich wspólne wystąpienie będzie pierwszym w Polsce i a ich obecność na TestingCup świadczy o ambicjach Organizatorów, żeby równać poziomem merytorycznym do najlepszych światowych konferencji. Już nie możemy się doczekać agendy!

Więcej na temat prezenterów Keynote TestingCup 2018 dowiecie się tutaj >> 

 

 

To powinno Cię zainteresować