testerzy.pl rekrutują - sprawdź nasze ogłoszenia o pracę

testerzy.pl rekrutują - sprawdź nasze ogłoszenia o pracę
Przygotowania do Nowego Roku w testerzy.pl ruszyły pełną parą. W 2018 planujemy rozwój organizacji, w związku z tym chcemy powiększyć nasz zespół o kolejnych pracowników.
 
 

Do działu testów zapraszamy Testera oprogramowania. Jesteśmy otwarci na rozpoczęcie współpracy zarówno z doświadczonym testerem, jak również z osobą, która jest otwarta na naukę testowania.

Sprawdź ofertę - Tester oprogramowania >>

 

Dział organizacji szkoleń poszukuje osoby, która zajmie stanowisko Specjalisty ds. rozwoju biznesu. W swojej pracy osoba ta będzie odpowiedzialna za organizację szkoleń, kontakt z klientami, ale przede wszystkim dalszy rozwój usług szkoleniowych. 

 

Ponieważ doskonale wiemy, że dzięki pracy programistów potrzebni są i testerzy, otwieramy rekrutację na dwa stanowiska programistyczne:

 

W ramach współpracy oferujemy umowę o pracę (możliwość współpracy na zasadach b2b), atrakcyjne wynagrodzenie, premie za osiągnięcia, możliwość uczestniczenia w ciekawych i ambitnych projektach, pracę w młodym i dynamicznym zespole, a także miłą atmosferę pracy.

Zapraszamy do aplikowania!

 

 

To powinno Cię zainteresować