Rozstrzygnięcie konkursu na najlepszą pracę dyplomową z testowania oprogramowania

Rozstrzygnięcie konkursu na najlepszą pracę dyplomową z testowania oprogramowania
  Z przyjemnością informujemy, że konkurs na najlepszą pracę dyplomową z testowania oprogramowania dobiegł końca.


W tym roku jedna z prac znacząco przewyższała poziomem wszystkie inne, stąd też jury redakcyjne postanowiło przyznać jedną nagrodę główną oraz dwa wyróżnienia.


Nagrodę główną, bon o wartości 3000 PLN na szkolenia organizowane przez serwisy testerzy.pl oraz wymagania.net, a także zestaw upominków otrzymuje


p. Rafał Gajdulewicz z Politechniki Warszawskiej za pracę „Metody testowania systemów wielosystemowych”.


Nagrodę przyznajemy za poruszenie ciekawego i ważnego tematu testowania systemów wielosystemowych. Ważnym elementem jest zestawienie różnego typu metod i rozwiązań do testów multisystemów. Jury szczególnie spodobały się liczne przykłady systemów przeciwnych do bezpiecznych, czyli takich, które z zasady mają zabijać (systemy militarne).


Wyróżnienia otrzymują:

  • p. Paweł Marek z Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Przemyślu za pracę pt. „Weryfikacja i automatyzacja procesu testowania oprogramowania” - za próbę analizy automatyzacji w odniesieniu do testów wydajnościowych.
  • p. Marcin Towcik z Wyższej Szkoły Technologii Teleinformatycznych w Świdnicy za pracę pt. „Zarządzanie procesem testowania oprogramowania”. Nagrodę przyznajemy za całościową analizę procesu testowania oraz różnych modeli wytwórczych.


Autorów nagrodzonych prac prosimy o kontakt w celu odbioru nagród.


Wszystkim uczestnikom dziękujemy za przesłane prace dyplomowe. Jednocześnie informujemy, iż nie jest to ostatnia edycja naszego konkursu - przez cały rok 2011 zbieramy Wasze prace dyplomowe, aby w 2012 r. ogłosić kolejnych zwycięzców.


Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji!

 

To powinno Cię zainteresować