SoftQA - Testowanie Testera

SoftQA - Testowanie Testera
Nowy magazyn "SoftQA" poświęcony w całości szerokiej tematyce testowania oprogramowania jest już dostępny do ściągnięcia za darmo.

"Znajdziecie w nim artykuły dotyczące kontroli jakości w procesie wytwarzania oprogramowania oraz zasad współpracy pomiędzy testerem, a designerem systemu. Możecie również zapoznać się z aktualnymi ofertami pracy dla testerów i nie tylko. Polecam też teksty o Scrum, outsourcingu testów oraz o szkoleniach dla testerów. Ponadto:

"Testowanie oparte na danych",

"Automatyzacja testów funkcjonalnych złożonych systemów informatycznych na przykładzie aplikacji klasy ERP",

"Wykorzystanie rozkładu Weibulla w szacowaniu parametrów niezawodności oprogramowania Software Reliabilty".

Ciekawy felieton "Jak zrazić użytkowników..." podsumowuje jednocześnie myśl przewodnią całej treści tego wydania - mówi o tym, jak ważny i istotny jest odpowiednio przeprowadzony proces testowy, czyli o tym, co powinno być najważniejsze dla solidnego testera - rzetelność i profesjonalizm w indywidualnym podejściu do każdego nowego projektu.

Polecamy Wam tą ciekawą i inspirującą lekturę!" (z materiałów prasowych)

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

Komentarz redakcji

Długo przyszło nam poczekać na nowe czasopismo dla testerów... i niektórym chyba przyjdzie poczekać dłużej. System pobierania nowego periodyku działa tak, że nie każdy za pierwszym razem zrozumie jak go ściągnąć.

Musimy również pamiętać, że - "There ain't no such thing as a free lunch", czyli jeśli chcesz czytać artykuł, to czytaj również reklamy.

 

To powinno Cię zainteresować