Studia podyplomowe z testowania. Vistula w Warszawie i WSH we Wrocławiu.

Studia podyplomowe z testowania. Vistula w Warszawie i WSH we Wrocławiu.
W naszej opinii studia z testowania na Vistuli, za sprawą ewoluującej i dostosowującej się do rynku agendy oraz kadry, urosły do miana najważniejszych studiów z tego zakresu w Polsce. Ta sama ekipa przenosi ten sukces na pole wrocławskie.

Już na koniec lutego zaplanowano start kolejnej edycja studiów podyplomowych "Testowanie oprogramowania" na warszawskiej uczelni Vistula.

To już dziewiąta grupa słuchaczy. Wygląda na to, że ten kierunek na stałe wrósł w krajobraz kształcenia polskich testerów. Zachęceni pozytywnymi efektami i opiniami absolwentów twórcy studiów postanowili odtworzyć ten sam format w kolejnym mieście. Na 9 marca planowany jest start bardzo podobnych studiów we Wrocławiu w Wyższej Szkole Handlowej. Zarówno program, jak i kadra wykładowców są niemal identyczne jak te sprawdzone już w warunkach warszawskich. Główna różnica to programowanie w Pythonie w miejsce programowania w Javie.

Wśród prowadzących spotkacie m.in. Monikę Braun, Adriana Gonciarza, Sławka Radzymińskiego, Łukasza Rosłonka, Daniela Deca, Dawida Pacię, Katarzynę Morawską i innych praktyków testowania.

Oficjalna strona nowego kierunku: https://www.handlowa.eu/pl/kierunki/studia-podyplomowe/nowosc-testowanie-oprogramowania/opis

 

testerzy.pl dumnie wspierają oba kierunki!

 
 

To powinno Cię zainteresować