Szkolenia i egzaminy testerzy.pl na raty!

Szkolenia i egzaminy testerzy.pl na raty!
Współcześnie, myśląc o zdobywaniu wiedzy i nauce, spodziewamy się, że będzie ona na wyciągnięcie ręki. Łącząc wygodę z jakością oferty edukacyjnej na naszej platformie edu.ittraining.pl, jak również wychodząc naprzeciw ciągle zwiększającym się wymaganiom jakościowym, umożliwiliśmy naszym klientom zakup szkoleń i egzaminów testerzy.pl poprzez platformę.
 

Już teraz za szkolenia, egzaminy oraz materiały edukacyjne możecie zapłacić korzystając z opcji „płatności online” – PayU. Dzięki temu szybko, bezpiecznie i wygodnie zakupicie interesujące Was produkty i usługi, i od razu otrzymacie dostęp do materiałów edukacyjnych oferowanych wraz z udziałem w szkoleniach oraz egzaminach.

Wierzymy, że edukacja jest inwestycją. Dlatego wraz z wdrożeniem płatności PayU usługi oferowane na platformie o wartości powyżej 300 zł można zakupić w opcji ratalnej, a swój plan ratalny można dopasować do własnych możliwości.

Aby zakupić interesujący produkt wystarczy, że w oknie kalendarza przy wybranym przez siebie terminie szkolenia lub egzaminu klikniesz 'Zapisz się'. Następnie w oknie 'Informacje' należy kliknąć w przycisk 'Wybierz i kup'. Wybierz interesującą Cię opcję zakupu oraz wypełnij dane do wystawienia faktury VAT. Zapłać od razu wygodnie za pomocą systemu PayU lub wybierz dogodny plan ratalny i gotowe!

Wykonując kilka prostych czynności zostaniesz zapisany na szkolenie i/lub egzamin. Wszystkie dane dotyczące zakupionej usługi znajdą się od razu w zakładce „Moja Strefa”. Otrzymasz również od razu pełen dostęp do materiałów edukacyjnych, udostępnionych w ramach wybranej usługi.

W przypadku szkoleń powiązanych z egzaminem otrzymasz możliwość jednoczesnego zakupu szkolenia i egzaminu w wybranym przez siebie terminie.

 

Opcja zakupu szkolenia i/lub egzaminu jest dostępna w przypadku, gdy wybrany termin posiada status “Potwierdzony”. W przypadku, gdy termin nie został jeszcze potwierdzony przez organizatorów, możesz zgłosić się na wybrane szkolenie lub egzamin za pomocą formularza, jak to było dotychczas. Wówczas nasz pracownik skontaktuje się z Tobą.

 

Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem najbliższych szkoleń i egzaminów, dostępnymi pod:

 
 
 

To powinno Cię zainteresować