TestingCup 2014 - zamknięto rejestrację zawodników

TestingCup 2014 - zamknięto rejestrację zawodników
Zakończono rejestrację zawodników II edycji Mistrzostw Polski w Testowaniu Oprogramowania.
 
Zgłosiło się w sumie 237 testerów chętnych do zmierzenia się z Panem Buggym, w tym 69 drużyn oraz 32 zawodników indywidualnych.
 
Początkowo limit zawodników wynosił 200 osób i przewidywano ewentualność przeprowadzenia kwalifikacji. Jednakże, po przeanalizowaniu możliwości logistycznych i technicznych, organizatorzy zdecydowali o zakwalifikowaniu wszystkich osób, które się zgłosiły przed końcem lutego.
 
Oznacza to, że testujących Mr Buggy’ego będzie dwa razy więcej niż w pierwszej edycji Mistrzostw!
 
Są jeszcze miejsca dla widzów, którzy będą mogli uczestniczyć w części konferencyjnej Mistrzostwa oraz podejrzeć jak testują zawodnicy. Zapraszamy do rejestracji, obowiązuje kolejność zgłoszeń: http://testingcup.pl/rejestracja/. Zawody zapowiadają się naprawdę emocjonująco, a o program konferencji zadbają testerzy.pl, dlatego zapewniamy – naprawdę warto!
 
Głównymi prelegentami Mistrzostw będą Paul Gerrard, który dodatkowo poprowadzi warsztaty po Mistrzostwach oraz James Lyndsay specjalizujący się w obszarze testowania eksploracyjnego. James jest częstym gościem na międzynarodowych konferencji oraz trenerem, prowadzi LEWT (London Exploratory Workshop in Testing), zaś jego prace zdobywają liczne nagrody.
 
W agendzie znajdzie się też miejsce dla tajemniczego gościa, który z testowaniem będzie miał do czynienia po raz pierwszy w życiu podczas naszej imprezy, ale którego przygody, doświadczenia, miejsca jakie odwiedził(a) i rzeczy jakie przeżył(a) starczyłyby na pokaźną księgę.
 
Będzie też okazja do wymiany doświadczeń oraz uczestnictwa w panelach dyskusyjnych z prelegentami, partnerami oraz innymi uczestnikami Mistrzostw w specjalnie zaaranżowanej strefie integracyjnej.
 
Uczestników TestingCup 2014 czeka jeszcze wiele atrakcji, zapraszamy do śledzenia strony wydarzenia http://testingcup.pl/ oraz ich profilu na facebooku: https://www.facebook.com/TestingCup.
 
Zapraszamy! My już nie możemy się doczekać!
 
 
 
 
 

To powinno Cię zainteresować