TestingCup 2019. Agenda, mówcy, zawody

TestingCup 2019. Agenda, mówcy, zawody
TestingCup to nie tylko zawody, w których testerzy staną do pojedynku o tytuł Mistrza testowania, ale też międzynarodowa konferencja z uznaną Radą Programową, ponad 1500 m2 przestrzeni wystawienniczej wraz z bogatą w atrakcje przestrzenią networkingową.

10 czerwca w Poznaniu testerzy oprogramowania, automatycy testów, specjaliści ds. zapewnienia jakości, dokumentaliści techniczni i wielu innych, którzy kontrolują i dbają o jakość oraz bezpieczeństwo, spotkają się w jednym miejscu i czasie. Po pierwsze - by zmierzyć się w konkurencji ze sobą i zdobyć tytuł Mistrza, testując specjalnie przygotowaną do tego aplikację z zaszytymi błędami - Mr Buggy.

Po drugie - by zaczerpnąć wiedzy i inspiracji od najlepszych specjalistów, wybranych przez wyjątkową Radę Programową. Szefem tej Rady w tym roku został James Lyndsay, uznany w branży ekspert, nagrodzony w 2015 r. European Tester Excellence Award.

Kogo będziemy mieli okazję zobaczyć w tym roku jako głównych mówców?

Znana blogerka i specjalista od jakości Kinga Witko, która pod czujnym okiem i z pomocą Jamesa przygotuje swoje pierwsze tak znaczące keynote o ograniczaniu marnotrawstwa.

Popularna specjalistka od jakości Maaret Pyhäjärvi, której ostatnia prezentacja w Polsce podczas Agile & Automation Days była jedną z najciekawszych na samej konferencji oraz w tamtym roku. Wraca z niezmiernie gorącym tematem styku automatyzacji i eksploracji.

Co roku podczas konferencji pojawiają się również „gwiazdy niezwiązane z testowaniem”. W tym roku będą to Piotr Gasik i Agnieszka Matan, satyrycy uczący improwizacji, którzy swoje doświadczenia przełożą na testowanie.

Mówców oczywiście jest więcej, a wśród nich znane nazwiska polskiego i zagranicznego testowania.

Udział w Zawodach

Organizatorzy zapraszają do udziału drużyny oraz zawodników indywidualnych, którzy zmierzą się w konkurencji z innymi uczestnikami i z wyzwaniem, jakie podstawi przed nimi Mr Buggy. Rejestracja jest otwarta, a koszt udziału w samych zawodach to 700 PLN netto.

Zapisać się można poprzez stronę http://strefauczestnika.testingcup.pl/zaloguj

Udział w konferencji

TestingCup jest unikatowym wydarzeniem, dającym możliwość zaczerpnięcia wiedzy od najlepszych specjalistów nie tylko z Polski, ale całego świata. Tegoroczne prezentacje i warsztaty będą bazowały na doświadczeniu, twardych faktach, ale także otwierających oczy ideach i inspirujących wizjach.

Cena za udział w samej konferencji to koszt 900 PLN netto.

Zapisać się można poprzez stronę http://strefauczestnika.testingcup.pl/zaloguj

Jeśli chcesz wziąć udział i w zawodach i w konferencji, to koszt udziału wyniesie 1200 PLN netto.

Wspieramy i polecamy!

To powinno Cię zainteresować