Expo:QA 2019 już wkrótce

Expo:QA 2019 już wkrótce
Hiszpania to nie tylko flamenco czy Real Madryt, nie tylko ziemia, która wydała na świat takich artystów jak Pablo Picasso czy Francisco Goya, ale to także prężnie rozwijający się sektor IT z solidnym testerskim fundametem!

W czerwcu tego roku nexo QA organizuje w Madrycie kolejne już expo:QA, które stanowi międzynarodowe miejsce spotkań dla testerów oprogramowania i specjalistów ds. zapewniania jakości. W jednym miejscu zbiorą się eksperci nie tylko z Hiszpanii, ale i całej Europy. Wydarzenie odbędzie się w dniach 17-19 czerwca.

Na konferencji spotkacie ponad trzydziestu specjalistów, którzy poruszą szereg bieżących tematów z branży IT, głównie w oparciu o ich wieloletnie doświadczenie zawodowe. Program składa się z pięciu ścieżek, wśród których możecie wybrać prelekcje, warsztaty oraz tzw. „kursy mistrzowskie”.

Między innymi pojawią się takie zagadnienia, jak praktyczne testy wydajności dla DevOps, Python dla testerów i testowanie inteligentnych maszyn. Ten ostatni temat poprowadzi Rik Marselis, który od 2015 roku skupia się na badaniu testowania AI i robotyki. Spotkacie tam również autorów książek takich jak Gaspar Nagy, specjalizujący się w automatyzacji testów oraz wdrażaniu do zespołów BDD, czy znanego w społeczności zwinnej Johna Fergusona Smarta.

TUTAJ znajdziecie pełną listę mówców.

Tydzień przed konferencją (12-14 czerwca) odbędzie się natomiast 3-dniowy warsztat prowadzony przez nikogo innego, jak znanego wszystkim w testerskim świecie Michaela Boltona. Uczestnicy zapoznają się z zagadnieniem Rapid Software Testing. Jest to swoista, autorska filozofia testowania, pomijająca część tradycyjnych czynności na rzecz optymalizacji i dopasowania się do oczekiwań klienta.

Więcej o warsztacie, oraz rejestrację znajdziecie tutaj.

Wraz z organizatorami zapraszamy Was na wydarzenie w pełni poświęcone testowaniu oprogramowania i inżynierii jakości.

To powinno Cię zainteresować