Testowanie na Vistuli. 8 edycja.

Testowanie na Vistuli. 8 edycja.
Jeszcze nie wystartowała, a już prawie zakończyła się rekrutacja na studia podyplomowe z testowania oprogramowania na warszawskiej Vistuli. Jest już 20 osób chętnych na nową, startującą w październiku, ósmą edycję studiów.

Kadra prowadzących zajęcia, wśród której spotkacie aktywnych w naszej społeczności Radka Smilgin, Piotra Wicherskiego, Monikę Braun, Adriana Gonciarza, Tomka Boniora, Sławka Radzymińskiego, Łukasza Rosłonka i innych praktyków testowania, uzupełniona zostanie o kolejną znaną twarz. W gronie wykładowców pojawi się Daniel Dec, który wesprze zajęcia z automatyzacji. Jeśli nie mieliście okazji poznać Daniela, oto krótkie info: http://testerzy.pl/baza-wiedzy/kogo-warto-obserwowac-w-2017-roku-daniel-dec

W kolejnej edycji jeszcze większy nacisk zostanie więc postawiony na aspekty techniczne, a teoretyczne tematy z zakresu ISTQB będą małym dodatkiem do tematów bardziej praktycznych jak np. testowanie rozwiązań mobilnych.

 

Poza stroną internetową, na której znajdziecie wszystkie potrzebne informacje, warszawski kierunek "dorobił się" również swojego fanpage'a na Facebooku oraz grupy absolwentów na LinkedInie.

 

 

To powinno Cię zainteresować