Kogo warto obserwować w 2017 roku? Daniel Dec

Kogo warto obserwować w 2017 roku? Daniel Dec
Daniel Dec to wyjadacz, który tym różni się od wszystkich innych wyjadaczy w branży, że ciągle jest bardzo aktywny zarówno na polu krzewienia wiedzy, jak i w realizacji projektów jakościowych.
 

W świadomości większości Daniel funkcjonuje jako pomysłodawca i organizator konferencji Quality Excites oraz spotkań cyklicznych Quality Meetup. Regularnie udziela się jako prelegent i dzieli się swoją wiedzą prowadząc warsztaty. Jest też znany ze swoich mocno technicznych prezentacji i bezkompromisowego podejścia do jakości. To człowiek, który nie lubi i punktuje "pitu-pitu". Jest również współtwórcą programu nauczania specjalizacji ”Inżynieria jakości oprogramowania” na Uniwersytecie Śląskim. W 2016 roku swoją obecność zaznaczył między innymi będąc szefem komitetu programowego konferencji Agile & Automation Days. W 2017 zrobi coś, czego z pewnością wielu może mu pozazdrościć - wyśle satelitę w kosmos, a dokładnie weźmie udział w rozwoju oprogramowania komputera pokładowego misji PW-SAT2. Mamy też pewność, że to nie jedyne miejsce, gdzie wykorzysta swoją wiedzę.

 

Wyróżniamy osoby, które dużo zrobiły dla społeczności w 2016 roku i liczymy, że zrobią więcej w 2017. Jeśli uważasz, że powinniśmy na kogoś zwócić szczególną uwagę, napisz do nas >>

 

Do tej pory wyróżniliście wraz z nami następujące osoby:

Marta Firlej

Aleksandra Kornecka

Emilia Lendzion-Barszcz

Aleksander Lipski

Piotr Wicherski

 

To powinno Cię zainteresować