Kogo warto obserwować w 2017 roku? Emilia Lendzion-Barszcz

Kogo warto obserwować w 2017 roku? Emilia Lendzion-Barszcz
W cyklu młodych wilków i nowego testerskiego pokolenia warto bliżej przyjrzeć się pracy Emilii, którą głównie można kojarzyć z Girls Who Test (ale nie tylko).

Członkini i współorganizatorka spotkań Girls Who Test. Wolontariuszka aktywnie wspierająca konferencje testerskie takie jak Testwarez czy Agile & Automation Days. Wraz z Girls Who Test prowadziła w grudniu 2016 w Warszawie warsztaty testowania dla osób które dopiero chciałyby rozpocząć swoją przygodę z testowaniem. Na spotkanie zgłosiło się ponad 300 chętnych na 20 dostępnych miejsc.W planach są kolejne spotkania, a sama Emilia zapowiada kolejne działania non profit propagujące testowanie oprogramowania i rozwijanie swoich umiejętności w zawodzie testera. Będzie ją można spotkać m.in. w gronie wolontariuszy kolejnej edycji TestingCup. Publikuje również testerskie wpisy na blogu firmy, w której obecnie pracuje.

Prywatnie pasjonatka rajdów motocyklowych Enduro.

Więcej o jej pracy dowiecie się z jej profilu na LinkedIN >>

 

 

Wyróżniamy osoby, które dużo zrobiły dla społeczności w 2016 roku i liczymy, że zrobią więcej w 2017. Jeśli uważasz, że powinniśmy na kogoś zwócić szczególną uwagę to napisz nam o tym >>

 

Do tej pory wyróżniliście wraz z nami następujące osoby:

Daniel Dec

Marta Firlej

Aleksandra Kornecka

Aleksander Lipski

Piotr Wicherski

 

 

To powinno Cię zainteresować