Kogo warto obserwować w 2017 roku? Aleksandra Kornecka

Kogo warto obserwować w 2017 roku? Aleksandra Kornecka
Trwa inwazja Girls Who Test na naszą listę testerów wartych wyróżnienia za 2016 i obserwowania w 2017. Po Emili czas na Olę Kornecką.

Aleksandra Kornecka to młoda i pełna zapału osoba, liderka grupy pasjonatek testowania GWT (przez zaledwie 8 miesięcy uczestniczyła w organizacji 11 wydarzeń). Wielu z Was znana jest jako osoba która wspiera początkujących testerów, dzieli się wiedzą i nigdy nie odmawia pomocy.

Najlepszym tego przykładem są warsztaty dla osób chcących się przekwalifikować na testerów (pierwsze odbyły się w pierwszym półroczu 2016 w Poznaniu, a kolejne niedawno w Warszawie). Oprócz tego bardzo aktywnie działa na rzecz społeczności testerskiej jako wolontariuszka i współorganizatorka wydarzeń (m.in. podczas tegorocznej konferencji Testwarez). W 2016 wystąpiła także jako prelegentka na spotkaniach PTaQ i Quality Meetup.

Ola jest organizatorką Poznań Test Carrots w ramach Geek Girls Carrots. Współpracuje również ze spotkania-it.pl, dla których recenzuje wydarzenia oraz okrasza je zdjęciami własnego autorstwa.

Cytat jednej z nominacji: "Nie wiem jak ona to robi, że poza pracą zawodową jako QA ma jeszcze czas na wspieranie ludzi, podsyłanie cennych artykułów i nowinek oraz na bieganie i tańczenie tango!"

 

Więcej o jej pracy dowiecie się z jej profilu na LinkedIN >>

 

Wyróżniamy osoby, które dużo zrobiły dla społeczności w 2016 roku i liczymy, że zrobią więcej w 2017. Jeśli uważasz, że powinniśmy na kogoś zwócić szczególną uwagę to napisz nam o tym >>

 

Do tej pory wyróżniliście wraz z nami następujące osoby:

Daniel Dec

Marta Firlej

Emilia Lendzion-Barszcz

Aleksander Lipski

Piotr Wicherski

 

 

To powinno Cię zainteresować