Wakacyjna konferencja testerska ŁuQAsz

Wakacyjna konferencja testerska ŁuQAsz
UWAGA: konferencja odwołana >> Z wakacyjną spontanicznością, w pełni zmotywowani do pomocy koledze, organizujemy konferencję poświęconą testowaniu i zapewnieniu jakości - ŁuQAsz. Zapraszamy do letniego Gdańska!
 

CEL

Kilka dni temu na naszej stronie ukazał się artykuł dotyczący trudnej sytuacji, w której znalazł się Łukasz Jasiński. Łukasz jest utalentowanym, ambitnym testerem oprogramowania, a przede wszystkim młodym, pełnym energii człowiekiem, który od siedmiu lat cierpi na raka. Dotychczasowe leczenie Łukasza nie przynosi oczekiwanych efektów. W ostatnim czasie pojawiła się dla niego szansa alternatywnego leczenia, które jednak przekracza możliwości finansowe Łukasza i jego rodziny.

W związku z tym postanowiliśmy pomóc. Połączyliśmy siły testerów z całej Polski i podjęliśmy się wyzwania zorganizowania wakacyjnej konferencji testerskiej ŁuQAsz, która odbędzie się już 22. sierpnia w Gdańsku. Całkowity dochód z imprezy zostanie przekazany na leczenie Łukasza.

 

WYDARZENIE

Oprócz tradycyjnej ścieżki konferencyjnej przygotowujemy dla Was również warsztaty, panele dyskusyjne oraz niespodziankę, nie tylko z zakresu testowania. Chcemy również skorzystać z wakacyjnej atmosfery i dodatkowo zorganizować wspólną imprezę. Biorąc udział w konferencji ŁuQAsz zdobędziecie ciekawą wiedzę z zakresu testowania, spędzicie miło czas w pięknym Gdańsku, a przy okazji pomożecie Łukaszowi. Czy to nie wystarczająco wiele powodów, aby wziąć udział w wydarzeniu?

 

MÓWCY

W konferencji zadeklarowali swój udział znani i lubiani specjaliści z zakresu testowania oprogramowania i QA:

 1. Michał Kujałowicz 
 2. Natalia Krawczyk
 3. Karol Kujawiak
 4. Maciej Dybek
 5. Robert Grześkowiak 
 6. Adrian Gonciarz
 7. Radek Smilgin.

Lista nie jest zamknięta, cały czas czekamy na Twoje zgłoszenie. Chcesz wystąpić z prelekcją, warsztatem, panelem dyskusyjnym lub masz inny pomysł, którym chciałbyś się podzielić? Wyślij do nas propozycję wystąpienia!

 

MIEJSCE I CZAS

Konferencja odbędzie się w Gdańsku 22.08.2016, czyli dzień po zakończeniu Jarmarku Świętego Dominika. Gościć będziemy w murach Wyższej Szkoły Bankowej, która stała się pierwszym partnerem wydarzenia, udostępniając swoje przestrzenie zupełnie za darmo!

 

CENY 

Cena biletów-cegiełek na konferencję ŁuQAsz to 500,00 zł netto (+23% VAT). W ramach biletu otrzymujecie możliwość udziału we wszystkich prelekcjach, warsztatach i panelach dyskusyjnych oraz w wieczornym spotkaniu integracyjnym.

 

Zapraszamy do rejestracji na Konferencję >>

 

SPONSORZY

Jeśli chcecie pomóc zorganizować unikalne wydarzenie łączące przyjemność i wakacyjny luz z wysiłkiem edukacji testerskiej, a przede wszystkim z możliwością pomocy naszemu koledze, to zapraszamy do kontaktu >>

 

PARTNERZY

Wsparcie dla imprezy dotychczas zadeklarowali:

 • TrójQA
 • PTaQ
 • KraQA
 • WarszawQAa
 • testerzy.pl
 • Wyższa Szkoła Bankowa
 • S.O.S - Studencka Odpowiedzialność Społeczna

 

Chcesz pomóc rozpropagować idee wakacyjnej konferencji? Skontaktuj się z nami >>

Strona konferencji ŁuQAsz.pl >>

 

Nie możesz przyjechać, a chcesz pomóc Łukaszowi? Oto jak możesz to zrobić >>

 

PS. Dzisiaj przypadają urodziny Łukasza i w tym dniu jeszcze bardziej trzymamy kciuki, aby jego leczenie przyniosło efekty.

 
 

To powinno Cię zainteresować