Łukasz Jasiński potrzebuje pomocy

Łukasz Jasiński potrzebuje pomocy
Jeden z nas, Łukasz Jasiński, tester oprogramowania, człowiek który współtworzy i pomaga przy organizacji testerskich wydarzeń, występuje na konferencjach oraz pisze dla testerów na swoim blogu dziś potrzebuje naszej pomocy. Pokażmy, że społeczność testerska potrafi się sprężyć i pomóc koledze!
 

U Łukasza, który w lipcu skończy 28 lat, przez błąd lekarski rozwinął się w 2009 czerniak guzkowaty skóry. Od siedmiu lat nie poddaje się i dzielnie walczy z chorobą. Nie rezygnuje z życia, pozostaje bardzo ambitny i nastawiony na rozwój. Przez lata godził ciężkie i uciążliwe leczenie z nauką, a teraz z pracą. Ukończył Politechnikę Wrocławską. Będąc studentem dostał świetną pracę w międzynarodowej firmie IT. Wciąż się dokształca, uzyskując kolejne międzynarodowe certyfikaty. Do niedawna czynnie udzielał się w wielu projektach firmowych, brał udział w konferencjach w całym kraju, prowadził szkolenia i wykłady dla studentów, publikował artykuły z zakresu IT. Wciąż chce pracować i rozwijać się mimo postępującej choroby. Jedynym jego niespełnionym marzeniem jest wyzdrowieć i cieszyć się życiem bez leków przeciwbólowych, bez lęku o to, ile czasu mu zostało.

W ostatnich latach Łukasz przechodził kolejne operacyjnie usuwane zmiany. Kolejne kursy chemioterapii i leczenie. Obecnie, ponieważ jego stan wcale się nie poprawia, musiał przejść na zwolnienie lekarskie, gdyż coraz trudniej mu się pracuje. Ponieważ nie przynosi to efektu, rodzina zdecydowała się na alternatywną terapię.

Nowa terapia jest niestety bardzo kosztowna, bowiem na sam lek potrzebne jest 13 000 zł miesięcznie. Terapia wstępnie musi trwać 6-8 miesięcy. Niestety koszty walki o życie Łukasza przekraczają możliwości rodziny.

W imieniu samego Łukasza i jego rodziny prosimy Was o wsparcie. Wszystko to, by mógł wrócić do organizowania WrotQA, występowania i pisania dla nas.

 

Wpłaty można dokonywać na konto w Banku Zachodnim WBK:

PLN: 56 1090 2428 0000 0001 1016 5434
EUR: PL 76 1090 2503 0000 0001 3292 8555
GBP: PL 05 1090 2503 0000 0001 3292 8572

 

Właściciel: Marta Jasińska (siostra)

Wpłaty PAYPAL: marta_staszczak@alvarus.org

Prowadzona jest też zbiórka na portalu zrzutka.pl >>

 

Profil na FB związny z akcją "Pomoc dla Łukasza". Pamiętajcie jednak, że "like" nie może być subsytutem pomocy finansowej. Za lajki nie da się kupić lekarstwa >>

 

Profil Łukasza Jasińskiego na LinkedINie wraz z opisem jego działalności dla społeczności testerskiej >>

 

UWAGA!

testerzy.pl również chcą pomóc. Dla chętnej firmy lub zorganizowanej grupy Radek Smilgin przeprowadzi jedno ze szkoleń:

  • ISTQB Poziomu Podstawowego,
  • ISTQB Zwinny Tester,
  • ISTQB Kierownik Testów,
  • ISTQB Analityk Testów,
  • ISTQB Techniczny Analityk Testów,
  • Testowanie eksploracyjne z elementami testowania sterowanego kontekstem,
  • Dobry Tester,
  • Dobry Kierownik Testów,

a całkowity dochód ze szkolenia zostanie przeznaczony na pomoc Łukaszowi.

 

Jeśli Wasza firma planowała lub planuje takie szkolenie, przekażcie osobom decyzyjnym, że można pójść na szkolenie i przy okazji pomóc. Jeśli macie grupę, która chciałaby się przeszkolić w jednym z tych tematów, również dajcie znać.

Pamiętajcie, że czas ucieka, a do uzbierania jest 100 000,00 zł.


PS. Nie jest to nasze ostatnie słowo. Myślimy nad innymi działaniami, które mogłyby pomóc zasilić konto Łukasza i doprowadzić do jego wyzdrowienia.

 

 

To powinno Cię zainteresować