ŁódQA #9

ŁódQA #9
29 czerwca ŁódQA zaprasza na swoje ostatnie spotkanie przed wakacjami.
 

Spotkania dedykowane są osobom zainteresowanym jakością oprogramowania, testowaniem aplikacji i tematami pokrewnymi. Udział w spotkaniach jest bezpłatny i najczęściej nie wymaga wcześniejszego przygotowania.

 

Kiedy: 29 czerwca (środa), godz. 18.00

Gdzie: Łódź, ul. Piotrkowska 102 (6 dzielnica)

 

Tematy prezentacji:

1. Paweł Okopień: Jak testować sprzęt dla ludzi?

Paweł, freelancer, dziennikarz technologiczny, obecnie piszący m.in. dla iMagazine, Komputer Świat i ITwiz.Opisuje najnowsze trendy, przede wszystkim pasjonuje się światem RTV.


2. Michał Zacharuk: Jak z JIRA wycisnąć więcej?

Michał w profesjonalnym świecie testowania jest od 3 lat. Pierwsze kroki testerskie stawiał pod okiem testerzy.pl, gdzie zaczynał od praktyk aż do pracy jako konsultant w projekcie bankowym. Obecnie pracuje w firmie Sii Polska, gdzie również świadczy usługi dla jednego z większych banków w Polsce. Michał poza pracą stara się również angażować w dodatkowe projekty testerskie, m.in. od pierwszej edycji uczestniczy jako wolontariusz, a w ostatniej edycji jako członek komisji sędziowskiej w TestingCup, czyli Mistrzostwach Polski w Testowaniu Oprogramowania. Poza tym jest fanem sportu, gier komputerowych (Wiedźmina) i festiwali muzycznych.

W prezentacji Michał opowie o tym, jak wiele jeszcze można osiągnąć z JIRĄ poza jej standardową wersją. Przez rozbudowę tego narzędzia - jak twierdzi prelegent - da się jeszcze łatwiej budować i zarządzać testami, a także szybciej zgłaszać incydenty i testować w sesjach. W prezentowanym materiale nie zabraknie też wskazówek i ułatwień (tips & tricks) dla początkujących i dla tych bardziej zaawansowanych użytkowników JIRA.Więcej >>

 

#łódqa

 

To powinno Cię zainteresować