XXIV JSPTI - ostatnie dwa tygodnie na propozycje

XXIV JSPTI - ostatnie dwa tygodnie na propozycje
Jeszcze nieco ponad dwa tygodnie zostały na zgłaszanie propozycji wykładów na XXIV JSPTI. Zapraszamy do zapoznania się z dotychczasowymi propozycjami:http://www.xxiv.jesienne-spotkania-pti.org/md/proposals/&key=proposalssą naprawdę interesujące. Zachęcamy do komentowania propozycji, to pozwoli Autorom przygotować je jeszcze lepiej przed rozpoczęciem głosowania.
Równocześnie przypominamy, że jedna z osób skorzysta z wiedzy i innych przyjemności Jesiennych Spotkań za darmo. Wystarczy zaprosić do systemu konferencyjnego znajomych, którzy potem wezmą udział w głosowaniu na propozycje (niezależnie od tego, czy wezmą następnie udział w konferencji). Znajomych można zapraszać tutaj:

http://www.xxiv.jesienne-spotkania-pti.org/md/sn/&key=invite

Osoba, której największa liczba znajomych odda głos otrzyma wolny wstęp na konferencje, wraz z zakwaterowaniem i wyżywieniem. Równocześnie wobec pytań ze strony Autorów, czy wypada, aby oni zapraszali swoich znajomych, którzy następnie zagłosują na ich propozycję, odpowiadamy, że nie widzimy w takim postępowaniu niczego zdrożnego. W przypadku, gdyby zwycięzca tego współzawodnictwa i tak zakwalifikował się równocześnie, jako autor propozycji, nagroda przypadnie kolejnej osobie na liście. Nie zmarnuje się.

Pozdrawiamy i zapraszamy
Komitet Organizacyjny XXIV JSPTI

To powinno Cię zainteresować