Zawód Tester - relacja z pierwszego kursu

Zawód Tester - relacja z pierwszego kursu
W zeszły piątek zakończyliśmy premierowe szkolenie Zawód Tester, wzbogacając rynek testowania w grupę siedmiu nowych junior testerów.
 

Szkolenie w opinii samych uczestników spełniło ich oczekiwania, dostarczając zarówno wysoki poziom merytoryczny części teoretycznej, jak i dużą ilość praktyki. O jakości kursu najlepiej świadczą opinie samych uczestników.

Fantastyczny prowadzący, merytoryczne zajęcia, wspaniała atmosfera. Polecam. - Aleksander 

Myślę, że szkolenie pchnie moje życie zawodowe na nowe tory:) - Anonim

Szkolenie Zawód Tester, było na wysokim poziomie. Polecam wszystkim, którzy chcą zacząć przygodę z testowaniem oprogramowania a nie wiedzą gdzie zacząć. - Daniel 

Profesjonalne podejście wykładowcy, miła atmosfera pracy, bardzo dobrze przygotowany materiał. - Anonim

 

Zawód Tester jest starterem do rozpoczęcia pracy w testowaniu, dedykowane jest w szczególności osobom początkującym, bez wiedzy i doświadczenia, czy też osóbom planującym zmianę branży, chętnych na wejście do świata IT.

Kompleksowość kursu polega na połączeniu praktyki testowania z elementami szkolenia ISTQB Poziom Podstawowy. Oznacza to, że teraz w ramach jednego, 4-dniowego kursu uczestnicy mają możliwość poznania podstaw praktycznego testowania, dobrych praktyk oraz przygotowania do podejścia do egzaminu certyfikującego ścieżki ISTQB na poziomie podstawowym. Ponadto po kursie możliwe jest skorzystanie z 3-tygodniowej, zdalnej praktyki, dzięki której kursant utrwala nabyte umiejętności.

Celem szkolenia jest gotowość do rozpoczęcia pracy w testowaniu oprogramowania oraz nabycie umiejętności wykonywania testów aplikacji oraz tworzenia przypadków testowych. 

 

Jeśli poszukujesz młodszych testerów do swojego projektu i chciałbyś zatrudnić pierwszych absolwentów szkolenia „Zawód Tester”, chętnie przekażemy kontakty. 

 

Opis szkolenia Zawód tester >>

Materiały szkoleniowe na EDU >>

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

To powinno Cię zainteresować