Zostań trenerem!

Zostań trenerem!
Nasza organizacja rozwija się bardzo dynamicznie i szukamy ludzi, którzy swoją wiedzą i doświadczeniem mogliby pomagać naszym klientom. Nie możemy być ekspertami we wszystkim, dlatego szukamy ludzi, którzy uzupełnią nasze kompetencje. Dołącz do naszego zespołu!
 

Najważniejsze, abyś miał wiedzę ekspercką i pasję w zakresie wybranego obszaru procesu wytwarzania oprogramowania oraz wolę do rozwoju jako trener, mentor i coach. Nie szukamy ludzi, którzy szczycą się dziesiątkami certyfikatów, a ludzi, którzy realizują się w swojej wąskiej specjalizacji.

Automatyzujesz przy pomocy konkretnego narzędzia? Jesteś dobrym analitykiem biznesowym? Rozumiesz kluczowość zarządzania wymaganiami i wiesz jak to robić? Masz certyfikat zaawansowany ISTQB, rozumiesz i doceniasz jego wartość? Dołącz do nas!

Szukamy zarówno doświadczonych trenerów, jak i tych spośród Was dopiero pragnących się rozwinąć w obszarze szkolenia innych osób. Jeśli tylko masz wiedzę z IT i swoją własną specjalizację, my pomożemy Ci rozwinąć Twoje umiejętności prezentacji tej wiedzy:

  • zaprosimy Cię na nasze szkolenia, abyś przyjrzał(a) się, jak pracujemy z ludźmi
  • pomożemy Ci zaprojektować agendę, materiały szkoleniowe, pomoce edukacyjne czy ćwiczenia
  • będziemy pracować z Tobą, by pomóc Ci przełamać strach przed wystąpieniami publicznymi
  • pokażemy, jak tworzyć szkolenia ciekawe i wartościowe dla uczestników.

 

Zaczniemy małymi kroczkami od występów bez publiczności, przez udział w naszych konferencjach, a na prowadzeniu samodzielnych szkoleń kończąc.

Jeśli jesteś doświadczonym trenerem, poznaj warunki współpracy z nami i możliwości dostarczania Twoich szkoleń.

Dowiedz się kogo aktualnie szukamy na naszej stronie: trenerzy.ITtraining.pl

 

 

To powinno Cię zainteresować