Co nowego w testerzy+?

Co nowego w testerzy+?
Intensywne prace nad testerzy+ trwają. Spieszymy więc z aktualizacją treści, które znajdziecie na Platformie.

Niedawno wydaliśmy naszą Platformę testerzy+ z dodatkowymi publikacjami dla testerów, stanowiącej rozszerzenie naszego portalu. Naszym celem było uzyskanie 100 subskrypcji w pierwszym okresie i już powoli zbliżamy się do tego pułapu, za co wszystkim dziękujemy. 

Na testerzy+ znajdziecie sporo treści edukacyjnych, przydatnej w pracy dokumentacji czy narzędzi testerskich, ale również artykuły z testerzy.pl dostępne nawet do 30 dni wcześniej. Z założenia będą to większe i ważniejsze treści – bardziej kompleksowe opracowania istotnych dla testerów tematów. Możliwość zapoznania się z nimi wcześniej może dawać Wam miesięczną przewagę rynkową. 

Dzięki Waszemu wsparciu finansowemu nasza redakcja ma możliwość głębszego przepracowania testerskich i około testerskich tematów. Promocyjna cena 6,25 zł / miesięcznie to mniej niż 5 złotych netto, więc „zapłać piątala za rozwój wiedzy z testowania” :) 

Co nowego znajdziecie na testerzy+?

Materiały

[NOWOŚĆ] Umowy B2B w branży IT – poradnik 

Poradnik dla pracowników IT, którzy pracują lub planują pracować w formie B2B. Ten temat od lat przewija się na mediach społecznościowych, na grupach testerskich i innych związanych z branżą. Uznaliśmy, że warto przyjrzeć się bliżej przepisom, możliwościom oraz ograniczeniom takiej formy kontraktu.

Junior tester w procesie rekrutacji. Raport z ankiety

Ankieta, którą przeprowadziliśmy jakiś czas temu, spotkała się ze sporym entuzjazmem, a dzięki Waszym odpowiedziom udało nam się uzyskać ciekawe dane. Jak wygląda proces przebranżowienia według naszych czytelników? Na testerzy+ umieściliśmy szczegółowy raport z tej ankiety, niemniej przypominamy też o dostępnym dla wszystkich artykule z podsumowaniem, który znajdziecie tutaj.

W naszym założeniu 1 – 2 razy w miesiącu możecie się spodziewać większego e-booka testerskiego.

Artykuły

Plusy i minusy pracy testera oprogramowania

Jeśli jeszcze nie pracujecie w testowaniu i zastanawiacie się, jakie są zalety i wady tego zawodu, to koniecznie sprawdźcie ten tekst. Dowiecie się między innymi, czy zarobki w IT są w stanie zrekompensować poziom stresu i odpowiedzialności za swoją pracę.

Praca w sektorze publicznym

Dlaczego warto pracować dla instytucji państwowych, jakie są (niespotykane gdzie indziej) benefity, ile można zarobić oraz gdzie szukać? My byliśmy trochę zaskoczeni możliwościami, ciekawi jesteśmy Waszej opinii.

Indywidualna interpretacja skarbowa dla testera. Przykład

Czym jest i jak działa indywidualna interpretacja podatkowa. Pokazujemy to na przykładzie i wskazujemy, gdzie znaleźć więcej podobnych. 

Artykuły z plusem powinny ukazywać się 2-4 razy w miesiącu. 

Co jeszcze znajdziecie na testerzy+ ?

Obecnie na platformie zamieszczamy materiały z zakresu:

  • certyfikacji
  • automatyzacji 
  • praktyki testowania
  • zarządzania testowaniem
  • użyteczności
  • dostępności
  • programowania dla testerów
  • standardy.

Wśród materiałów znajdują się między innymi wskazówki i porady dla osób przygotowujących się do egzaminów, case study, różnego rodzaju dokumentacja, jak np. specyfikacja przypadków testowych czy raport z testów eksploracyjnych oraz aplikacje przydatne w nauce testowania. 

Pamiętajcie, że Platforma działa jeszcze w wersji beta i jest na bieżąco rozbudowywana. Wy również możecie stać się twórcami! Kontaktujcie się z nami i piszcie o swoich oczekiwaniach i testerskim must have, które powinno znaleźć się w testerzy+.

To powinno Cię zainteresować