Czy midzi tracą pracę? Ankieta

Czy midzi tracą pracę? Ankieta
Jakiś czas temu omawialiśmy zmiany na rynku pracy dotyczące midów. Chcielibyśmy jeszcze bardziej zgłębić ten temat i potrzebujemy Waszej pomocy.

W naszym poprzednim wpisie „Midzi tracą pracę?” skupiliśmy się na coraz większych trudnościach, z jakimi mierzą się testerzy z 2-5-letnim doświadczeniem.  Problem polega na tym, że trudniej im znaleźć nowe stanowiska z zachowaniem poprzednich warunków finansowych. Próbowaliśmy znaleźć przyczynę takiego stanu rzeczy, analizując wszystkie możliwe sytuacje, które zadziały się na rynku pracy w ostatnim czasie. 

Nie chcemy jednak ponownie poruszać tego samego tematu. Tym razem zwracamy się do Was z prośbą o udział w ankiecie, która pomoże nam jeszcze bardziej zrozumieć, co się dzieje.

Nasz cel to dogłębne zbadanie zmian, które teraz zachodzą, oraz poznanie sposobów, w jakie osoby z doświadczeniem mogą zarządzać swoją karierą. Wasze doświadczenia są dla nas niezwykle istotne, dlatego zachęcamy Was do wzięcia udziału w ankiecie. Dzięki temu wspólnie dowiemy się, co dokładnie dzieje się na rynku pracy midów. Wasza wiedza pomoże nam stworzyć bardziej kompletny obraz tej sytuacji oraz zrozumieć, czy mamy do czynienia jedynie z chwilowym zamieszaniem, czy też leżą za tym głębsze przyczyny.

Kliknij tutaj, aby wziąć udział w ankiecie. 
 

To powinno Cię zainteresować