Oferta dla firm w testerzy+

Oferta dla firm w testerzy+
testerzy+ to nie tylko doskonałe źródło najnowszych informacji, wiedzy dla testerów i narzędzi, ale także miejsce, które warto poznać z perspektywy pracodawcy. Dlaczego? Z myślą o firmach, które chcą inwestować w rozwój swoich pracowników, uruchomiliśmy właśnie plany Biznes i Biznes Pro.

Od samego początku projektowaliśmy nasz serwis pod kątem dwóch grup odbiorców — indywidualnych i biznesowych. Pierwsza grupa to dla nas ludzie, którzy chcą być na bieżąco z newsami i testerską wiedzą. Firmy to dla nas partnerzy, którzy chcą dostarczać wiedzę swoim pracownikom. 

Co otrzymasz w ramach usługi testerzy+ dla firm ?

Przede wszystkim chcemy podkreślić, że wszyscy użytkownicy mają dostępne dokładnie te same treści i funkcje testerskie. Plan jest prosty i różni się jedynie liczbą kont, które w poszczególnych planach się znajdują. Konta indywidualne są przeznaczone dla 1 osoby, konta Biznes są do 10 osób, a w Biznes Pro przygotowujemy ofertę bazującą na liczbie potrzebnych kont.

Do czego mają dostęp wszyscy użytkownicy?

  1. Artykuły dostępne 30 dni przed innymi czytelnikami testerzy.pl
  2. Materiały testerskie, które są aktualizowane kilka razy w miesiącu o nowe pozycje.
  3. Generatory danych testowych dostępne bez limitów. 

Plany dla firm można traktować jako swoistą bibliotekę wiedzy udostępnioną dla zespołów testerskich. To zbiór narzędzi i materiałów, które pomagają nie tylko w rozwoju umiejętności, ale dostarczają narzędzi potrzebnych do pracy.

Dlaczego warto?

  1. Rozwój pracowników – materiały z różnych obszarów testowania wspierają rozwój zainteresowań Twoich pracowników.
  2. Efektywność procesów – dzięki dostępowi do wiedzy, pracownicy doskonalą swoje umiejętności, co przekłada się na wysoką jakość ich pracy.
  3. Motywacja i lojalność – dodatkowe benefity i tworzenie możliwości rozwoju to ważne aspekty z punktu widzenia pracowników. To doskonały sposób na zwiększenie ich zaangażowania i lojalność wobec firmy.
  4. Łatwy dostęp – wszystkie materiały są dostępne w jednym miejscu, dzięki czemu łatwo się z nich korzysta.

W ofertę włączyliśmy również narzędzia online w postaci generatorów danych testowych z nielimitowaną możliwością użyć. Ponieważ zauważyliśmy duże zainteresowanie naszymi generatorami i co za tym idzie duże obciążenie na naszych serwerach, byliśmy zmuszeni wprowadzić limity ich użycia. Klienci, którzy zdecydują się jednak na nasze plany w testerzy+ nie muszą się tym martwić, bo dla nich limity nie obowiązują. 

Nasze aplikacje wygenerują dla Was dane w różnych formatach i o różnych parametrach. Najczęściej używanymi opcjami jest tworzenie numerów: NIP, PESEL, REGON, IBAN, GUID, numerów dowodu osobistego, a także możliwość generowania ciągów znaków z małymi i dużymi literami, polskimi znakami, cyframi, spacjami oraz znakami specjalnymi.

Jakie przyniosą korzyści?

  • Oszczędność czasu – zebranie narzędzi generujących dane w jednym miejscu wesprze Twój zespół w przeprowadzaniu testów. Zamiast tracić czas na szukanie w sieci odpowiednich narzędzi i przełączanie się między nimi, będą zawsze dostępne pod ręką. 
  • Standardy i spójność - Generator gwarantuje, że testy są przeprowadzane w sposób zgodny z przyjętymi standardami firmy, co wpływa na spójność wyników.

Jak korzystać z planów dla firm w testerzy+?

Plan dla firm składa się z konta głównego – zarządzającego oraz subkont dla pracowników. Z poziomu konta głównego możesz zarządzać subkontami na bieżąco.

Dodawanie subkont

Przechodząc do zakładki "Subkonta" na swoim profilu, możesz dodawać adresy e-mail osób, które chciałbyś/chciałabyś zaprosić do korzystania z subskrypcji testerzy+. Ta funkcja pozwala na udostępnienie zasobów platformy swoim pracownikom. W Planie Biznes możesz udostępnić maksymalnie 10 subkont. Jeśli potrzebujesz większej liczby kont, wybierz Plan Biznes Pro. To elastyczne rozwiązanie, które pozwala na skalowanie zasobów w zależności od potrzeb Twojej firmy.

Zarządzanie subkontami

Masz pełną kontrolę nad subkontami. Możesz dowolnie dodawać, zmieniać lub usuwać poszczególne subkonta w zależności od potrzeb.

Cykliczne odnowienie subskrypcji

Plany Biznes i Biznes Pro odnawiają się cyklicznie i będą aktywne tak długo, jak tylko zdecydujesz się kontynuować subskrypcję. W każdej chwili możesz zrezygnować z Planu.

Pobieranie faktur

W zakładce "Płatności" na swoim profilu znajdziesz faktury za każdy okres rozliczeniowy. To ułatwia kontrolę nad wydatkami związanymi z subskrypcją testerzy+.

Nowa oferta dla firm w testerzy+ to nietuzinkowy benefit dla Twoich pracowników. To dostęp do zawsze aktualnej wiedzy i wsparcie zespołów testerskich dedykowanymi dla nich narzędziami. Korzystając z Planów dla firm w plusie, otrzymujesz pełną elastyczność w zarządzaniu.

Bieżące aktualizacje – co słychać w plusie?

Platforma testerzy+ wciąż rośnie, a my stale uzupełniamy zaplecze dostępnych tam materiałów. Co jeszcze zmieniło się od naszej ostatniej aktualizacji?

Materiały

„Rozwój testera przez dzielenie się wiedzą. Poradnik”

W jaki sposób tester może zadbać o swój rozwój, wykorzystując do tego proces dzielenia się z innymi swoją wiedzą? Na to pytanie odpowie nowy poradnik dla testerów mid+ oraz seniorów, który pojawił się na Platformie. Poruszając istotne kwestie rozwojowe, pokazuje on, jak dbając o rozwój innych, można jednocześnie poszerzać swoje własne kompetencje zawodowe i budować własną markę osobistą. 

Artykuły

„Automatyzacja testów – wyjście ze strefy komfortu”

Automatyzacja testów jest często błędnie sprowadzana jedynie do konieczności pisania skryptów, podczas gdy tak naprawdę wymaga ona również niezwykle aktywnego udziału w całym procesie zapewniania jakości. Aby zmierzyć się z jej wszystkimi aspektami, konieczne jest czasem wyjście ze swojej strefy komfortu.  

Po więcej informacji zapraszamy na testerzy+.


 

To powinno Cię zainteresować