"Software testing", czyli mobilne testowanie testowania

"Software testing", czyli mobilne testowanie testowania
Androidowa aplikacja "Software testing" służy do testowania i weryfikowania koncepcji dostarczania wiedzy testerskiej oraz kształcenia poprzez aplikację mobilną. Już dziś możesz zobaczyć nad czym pracujemy.

Na pierwszy rzut oka aplikacja jest zlepkiem funkcji, których jedynym wspólnym mianownikiem jest hasło „software testing”. Znajdziecie w niej czytnik informacji RSS z najlepszych testerskich blogów, możliwość uruchamiania egzaminów ISTQB® oraz odznaki przyznawane za lata doświadczenia w testowaniu (namiastka testerskiej grywalizacji).

Nie są one szczególnie powiązane… na razie. Docelowy plan to budowa aplikacji mobilnej, która pozwoli planować i realizować karierę w testowaniu. Do tego potrzebna jest informacja o nowościach, wydarzeniach, wsparcie przy udziale w kursach i zdobywaniu certyfikatów.

Dlaczego więc już dziś pokazujemy niepełny produkt? Ponieważ poszczególne funkcje już działają. Dzięki wglądowi w aplikację możecie też sprawdzić, w jakim kierunku podążamy i jakie są nasze cele. Liczymy również na Wasze uwagi. Czy taka aplikacja jest potrzebna? Jakie funkcje byłyby dla Was przydatne?  Piszcie do nas lub komentujcie.

Aplikacja do pobrania z Google Play

To powinno Cię zainteresować