ISTQB® CTFL 4.0. Nowa publikacja A.Romana i L. Stappa

ISTQB® CTFL 4.0. Nowa publikacja A.Romana i L. Stappa
W przedsprzedaży dostępna jest już książka Adama Romana, Lucjana Stappa i Michaëla Pilaetena, która pomoże przygotować się do zdawania egzaminu CTFL w wersji 4.0.

Książka „ISTQB® Certified Tester Foundation Level: A Self-Study Guide Syllabus v4.0” ukazała się w języku angielskim i jest przeznaczona dla osób przygotowujących się do zdawania egzaminu ISTQB® Certified Tester – Poziom Podstawowy, który opiera się na sylabusie Poziomu Podstawowego w wersji 4.0 opublikowanym w tym roku. Publikacja dostarcza kandydatom rzetelnej wiedzy opartej na tym dokumencie i wyróżnia się spośród dostępnych w Internecie informacji dotyczących sylabusów i egzaminów ISTQB®, które często są niskiej jakości i mogą zawierać poważne błędy.

Autorzy książki szeroko rozwinęli i szczegółowo omówili wiele tematów, które w nowej wersji sylabusa CTFL 4.0 zostały opisane bardzo ogólnie lub powierzchownie. Zgodnie z wytycznymi ISTQB® dotyczącymi szkoleń opartych na programie nauczania, każdy cel nauczania na poziomie K3 został poparty ćwiczeniami, a dla celów nauczania na poziomie K2 lub K3 dostarczono konkretne przykłady praktyczne. 

W książce znajdują się liczne ćwiczenia i przykłady do wszystkich celów nauczania na tych poziomach, a także zaprezentowano w niej jedno lub więcej przykładowych pytań egzaminacyjnych dla każdego celu, podobnych do tych, które kandydat spotka na egzaminie. Dzięki temu książka stanowi doskonałe narzędzie do nauki, przygotowań do egzaminu i sprawdzenia zdobytej wiedzy.

Wydanie książki zaplanowane jest co prawda na 4 listopada 2023, ale już teraz można kupić ją w przedsprzedaży tutaj.

Źródła:
https://www.linkedin.com/feed/update/urn:li:activity:7106895439458689026/

To powinno Cię zainteresować