ISTQB® stacjonarnie w Krakowie

ISTQB® stacjonarnie w Krakowie
Po postindustrialnym Śląsku, tym razem przenosimy się stolicy Małopolski, w której zorganizujemy kolejne stacjonarne szkolenie ISTQB®, prowadzone przez jednego z największych ekspertów w tej dziedzinie.

Branża szkoleniowa już jakiś czas temu zaczęła w końcu wydostawać się z pandemicznego przestoju, co można zauważyć po coraz większym zainteresowaniu szkoleniami w wersji stacjonarnej. Nie tak dawno temu zapraszaliśmy Was na pierwsze szkolenie stacjonarne w naszej nowej lokalizacji w Chorzowie, a już teraz przyszedł czas na kolejne spotkanie face to face, tym razem w Krakowie. 

Podobnie, jak poprzednim razem, będzie to też okazja do spotkania się z ekspertem, ponieważ szkolenie ISTQB® Poziom Podstawowy poprowadzi współpracujący z testerzy.pl od wielu lat Adam Roman, który należy do grona czołowych specjalistów w zakresie testowania oprogramowania oraz jest wieloletnim wykładowcą i akredytowanym trenerem szkoleń związanych z testowaniem i zapewnianiem jakości oprogramowania. Specjalizuje się on w zakresie przede wszystkim technik projektowania efektywnych testów, optymalizacji suit testowych, doskonalenia procesu testowego, testowania mutacyjnego, testowania oparte na modelu, modeli predykcji defektów. Jest wielokrotnym prelegentem na wielu krajowych i międzynarodowych konferencjach testerskich (m.in. EuroSTAR, TestWell, TestingCup, TestWarez, KraQA, WarszawQA). Ma także wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń z zakresu ISTQB®

Adam jest także autorem wielu artykułów z zakresu kontroli i zapewniania jakości oprogramowania, monografii „Testowanie i jakość oprogramowania. Modele, techniki, narzędzia” oraz pozycji „Certyfikowany tester ISTQB. Poziom podstawowy” napisanej wspólnie z Lucjanem Stappem. Ponadto jest też recenzentem sylabusa i przykładowych pytań testowych dla modułu ISTQB® Model-Based Tester. Warto też zaznaczyć, że Adam jest pierwszym w historii członkiem SJSI, który otrzymał certyfikat ISTQB® Certified Tester - Expert Level (CTEL-ITP).

Szkolenie stacjonarne ISTQB® Poziom Podstawowy zaplanowane jest w dniach 5-7 czerwca 2023. 

Do zobaczenia w Krakowie!
 

To powinno Cię zainteresować