ISTQB® Zwinny Tester - akredytacja dla testerzy.pl

ISTQB® Zwinny Tester - akredytacja dla testerzy.pl
W ostatnich dniach do naszej puli akredytacji dołączyła nowa, dotycząca szkoleń ISTQB® Zwinny Tester (Agile Tester).

Zgodnie z przyznaną akredytacją, firma 21CN Radosław Smilgin jest od teraz akredytowanym dostawcą szkoleń ISTQB® Certyfikowany Tester – Poziom Podstawowy Tester Zwinny, wersja 1.0. Akredytacja została przyznana po wcześniejszym sprawdzeniu przez SJSI zgodności z planem szkoleniowym i wszystkimi zmianami wdrażanymi przez ISTQB®.

Jest to kolejna przyznana nam akredytacja. Oprócz akredytacji dla szkolenia Tester Zwinny, możemy pochwalić się także akredytacją dla szkoleń ISTQB® Certyfikowany Tester – Poziom Podstawowy wg. sylabusa 2018.  Co więcej, Radek Smilgin jest również akredytowanym trenerem szkoleń: 

  • ISTQB® Certyfikowany Tester – Poziom Podstawowy,
  • ISTQB® Certyfikowany Tester – Poziom Zaawansowany – Analityk Testów,
  • ISTQB® Certyfikowany Tester – Poziom Zaawansowany – Kierownik Testów,
  • ISTQB® Certyfikowany Tester – Poziom Zaawansowany – Techniczny Analityk Testów.

Co daje akredytacja osobom szkolącym się za pośrednictwem testerzy.pl? 

Przede wszystkim jest to cenna informacja dla Was o tym, że szkolenia, które Wam dostarczamy, są zaprojektowane i realizowane z zachowaniem określonych przez Stowarzyszenie Jakości Systemów Informatycznych standardów i kryteriów jakości kształcenia. Wybierając akredytowanego dostawcę szkoleń macie pewność, że trener prowadzący kurs reprezentuje odpowiedni poziom wiedzy merytorycznej, a to z kolei przekłada się na uzyskanie jak najwyższego wyniku podczas egzaminu certyfikującego.

Przyznana akredytacja będzie ważna do czasu obowiązywania obecnej wersji sylabusa CTFL-AT.

Najbliższe szkolenie ISTQB® Tester Zwinny rusza już 19 września 2022. Dla osób, które zapiszą się na szkolenie do końca dzisiejszego dnia (2.06.2022) i użyją kodu promocyjnego TESTERZWINNY, mamy przygotowaną zniżkę 5% na jego cenę.

>> Zapisz się TUTAJ <<

akredytacja-sjsi-agile-tester.jpg
 

To powinno Cię zainteresować