Nagrody ISTQB® 2023

Nagrody ISTQB® 2023
Już możecie zgłaszać swoich kandydatów do tegorocznej edycji Nagród ISTQB®. Kto w tym roku będzie naszym reprezentantem?

ISTQB® International Software Testing Excellence Award jest nagrodą przyznawaną za wybitny wkład w dziedzinie jakości oprogramowania. Wyróżnienie to dotyczy szczególnych osiągnięć w zakresie innowacji, badań i promocji testowania oprogramowania.

Podobnie, jak w zeszłym roku, pojawiły się dwie kategorie nagród: ISTQB® International Software Testing Excellence Award oraz ISTQB® Growth Contributor Award. Nominacje do Nagrody, która wyróżnia innowacyjność, badania i promocję zawodu testowania oprogramowania, można przesyłać już teraz, za pośrednictwem formularza.

Pamiętajcie, że zgłoszenia kandydatów może dokonać każdy, ale zgodnie z zasadami, zwycięzca będzie musiał spełnić wymogi i kryteria kwalifikacyjne narzucone przez ISTQB®.

W zeszłym roku polską kandydatką do nagrody była Marta Firlej, której udało się dotrzeć aż do finału konkursu. Zachęcamy Was, abyście i w tym roku zgłaszali swoje typy. Znacie kogoś, kogo działania w dziedzinie jakości zasługują na szczególne uznanie? 

Więcej informacji o ISTQB® International Software Testing Excellence Award znajdziecie na oficjalnej stronie ISTQB®.

Kandydatury możecie zgłaszać do 31 sierpnia 2023.
 

Źródła:
https://www.facebook.com/watch/?v=1530219304050809
https://awards.istqb.org/

To powinno Cię zainteresować