Ostatnia szansa na subskrypcję testerzy+ w promocyjnej cenie!

Ostatnia szansa na subskrypcję testerzy+ w promocyjnej cenie!
Od 6 czerwca subskrypcja testerzy+ będzie dostępna tylko w regularnej cenie.  To ostatni moment, aby skorzystać z promocji!

testerzy+ to platforma, którą rozwijamy od zeszłego roku. To kompendium wiedzy i narzędzia dla testerów na każdym poziomie zaawansowania.

Od początkujących pasjonatów testowania po doświadczonych specjalistów - każdy znajdzie tu coś dla siebie. Oferujemy szereg narzędzi, artykułów i materiałów, które pomogą Ci w rozwoju zawodowym. 

Dlaczego warto dołączyć do społeczności testerzy+? 

testerzy+ to platforma stworzona z myślą o rozwijaniu kompetencji zawodowych testerów oraz zapewnieniu im dostępu do unikalnych i aktualnych materiałów informacyjnych, oraz narzędzi przydatnych w codziennej pracy. Oprócz materiałów znajdują się tu narzędzia i artykuły, które dostępne są dla subskrybentów 30 dni wcześniej niż dla innych czytelników testerzy.pl. 

testerzy+ to także oferta dla firm, które poszukują wsparcia w doskonaleniu swoich zespołów testerskich.

Promocja trwa do 6 czerwca!

Do 6 czerwca możesz wykupić subskrypcję w promocyjnej cenie 6,25 PLN/miesiąc w Planie Indywidualnym oraz 43,75 PLN/miesiąc w Planie Biznes (dla firm).

Po tym terminie obowiązywać będą ceny regularne:

  • 12,50 PLN Plan Indywidualny 
  • 86,67 PLN Plan Biznes.

Ceny podane są w kwocie brutto.

Choć ceny do końca trwania promocji są bardzo atrakcyjne, ajuż po zakończeniu promocji wciąż nie będą wysokie. 12,50 złotych to mniej niż:

  • 3 euro
  • kawa w popularnych sieciowych kawiarniach
  • dwie gałki lodów
  • kraftowe (a czasami zwykłe) piwo w barze.

Dołącz do testerzy+ i pogłębiaj swoją wiedzę oraz rozwijaj kompetencje w obszarze jakości oprogramowania!
 

To powinno Cię zainteresować