Rafał Stańczak akredytowanym trenerem ISTQB®

Rafał Stańczak akredytowanym trenerem ISTQB®
Wraz z końcem wakacji, z dumą witamy w naszym gronie akredytowanych szkoleniowców kolejnego trenera. Tym razem jest to Rafał Stańczak, który dla testerzy.pl prowadzi szkolenia ISTQB® Poziom Podstawowy.

Rafał Stańczak pod koniec sierpnia uzyskał od Zarządu SJSI oficjalną akredytację Certyfikowany Tester ISTQB® – Poziom Podstawowy. Tym samym zostały również potwierdzone jego kompetencje oraz wiedza w zakresie certyfikacji ISTQB®. Wybierając szkolenie ISTQB® Poziom Podstawowy prowadzone przez Rafała, zyskacie pewność, że będzie ono przeprowadzone przy spełnieniu określonych standardów i kryteriów jakości kształcenia. 

Akredytacja została przyznana na rok i jest ważna do 30 sierpnia 2023. Z racji jej ograniczenia czasowego należy ją odnawiać. Do tego niezbędne jest ponowne przejście przez długotrwały proces weryfikacji umiejętności trenera w zakresie prowadzenia szkoleń.

O trenerze

Rafał Stańczak to wieloletni konsultant i coach Quality Assurance oraz Scrum z bogatym doświadczeniem w kilku dużych, międzynarodowych projektach z rożnych branż (telekomunikacja, ubezpieczenia, e-commerce), a także trener szkoleń z zakresu Scrum oraz narzędzia Jira, Jira Service Desk i członek organizacji Scrum Alliance oraz SJSI. Jest on także podwójnie Certyfikowanym Scrum Masterem, założycielem i autorem bloga www.scrumdo.pl, w ramach którego dzieli się ze społecznością polskiego IT posiadaną wiedzą i nowinkami ze świata Agile.

Posiadane przez Rafała certyfikaty:

  • Professional Scrum Master I, Certified Scrum Master, 
  • Professional Scrum Product Owner,
  • ISTQB® Foundation Level, ISTQB® Agile Tester, ISTQB® Test Manager, 
  • UX PM level I  II, IPMA Project Manager Level D.

Rafał dla testerzy.pl prowadzi szkolenia:

  • ISTQB® Poziom Podstawowy (Foundation Level),
  • Confluence – zarządzaj efektywnie treścią w organizacji,
  • Testowanie w metodykach Agile,
  • Administracja JIRA na poziomie projektowym,
  • Dobry Przypadek Testowy – Laboratorium.

Szkolenie ISTQB® Poziom Podstawowy

Najbliższe szkolenie ISTQB® Poziom Podstawowy prowadzone przez Rafała Stańczaka odbędzie się już w dniach 24-26 października 2022 w wersji online. 

Zapisz się na szkolenie

akredytacja-rafal-stanczak-2022-1.jpg

To powinno Cię zainteresować