Remigiusz Bednarczyk trenerem w testerzy.pl

Remigiusz Bednarczyk trenerem w testerzy.pl
Grono naszych trenerów wciąż się powiększa, a tym razem dołączył do niego akredytowany trener ISTQB® Remigiusz Bednarczyk.

Remigiusz to doświadczony specjalista QA z ponad 9-letnim stażem w testowaniu oprogramowania zarówno po stronie Frontendu, jak i Backendu. Aktualnie pełni funkcję Test Managera w firmie Sii Polska, gdzie kieruje projektami w sektorze farmaceutycznym oraz sprawuje rolę Lead Technical Assessora, odpowiedzialnego za zarządzanie zespołem ds. weryfikacji technicznej. Ma bogate doświadczenie w planowaniu i wdrażaniu działań testowych w różnych obszarach ryzyka, a także w ekspertyzach celem optymalizacji i usprawnień. Przez ostatnie pięć lat skupiał się na technicznych aspektach testowania oprogramowania i zarządzaniu jakością. Jest też aktywny w ocenie umiejętności i poziomu doświadczenia testerów.

Jego doświadczenie w przeprowadzaniu szkoleń potwierdza akredytacja trenerska ISTQB®. Łącznie przeszkolił zarówno stacjonarnie, jak i online już ponad trzystu testerów. Jest również aktywnym członkiem Stowarzyszenia Jakości Systemów Informatycznych, gdzie pełni rolę recenzenta materiałów szkoleniowych, programów nauczania oraz przykładowych pytań egzaminacyjnych.

Dla Remigiusza testowanie oprogramowania i zarządzanie jakością jest nie tylko zawodem, ale też pasją, którą dzieli się poprzez mentoringi, tworzenie autorskich szkoleń technicznych oraz publikację treści związaną z testowaniem oprogramowania na swojej stronie internetowej i na technologicznym blogu Sii.

Dla testerzy.pl Remigiusz poprowadzi szkolenia:

  • ISTQB® Poziom Podstawowy 3.1
  • Dobry Menedżer Testów - Laboratorium

A po więcej informacji o trenerze zapraszamy tutaj

Remek, witaj w testerzy.pl!

remigiusz-bednarczyk-testerzypl.jpg
 

To powinno Cię zainteresować