Staż w testowaniu dla juniora – podsumowanie

Staż w testowaniu dla juniora – podsumowanie
Kończymy już naszą rekrutację na stanowisko juniora. Nadszedł teraz czas, aby podsumować cały proces, który okazał się dla nas bardzo zaskakujący i niezwykle intensywny.

Przyznajemy, że wybór był bardzo trudny. Po wnikliwej analizie ponad 150 zgłoszeń wyłoniliśmy ze wszystkich nadesłanych kandydatur zwycięską dwójkę, którą już teraz oficjalnie chcemy Wam zaprezentować. Karolina Sajdak oraz Tomasz Jasiński zostają właśnie częścią ekipy testerzy.pl, a przed nimi stos nowych wyzwań oraz wiele ciekawych zadań i możliwości.

Karolina Sajdak:
Karolina jest studentką biochemii Uniwersytetu Jagiellońskiego. Do testowania zachęciły ją zabawy z Pythonem i zaciekawienie tym, w jaki sposób działają gry komputerowe. Od 5 lat uczy się języka japońskiego, interesuje się kulturą Japonii, grami komputerowymi i muzyką rockową. W wolnym czasie maluje miniaturki i piecze.

Tomasz Jasiński:
Tomek studiował filologię angielską ze specjalizacją tłumaczeniową, jednak dochodząc do wniosku, że sztuczna inteligencja już w tak zaawansowany sposób tłumaczy teksty, że nie potrzeba więcej tłumaczy na rynku, postanowił zmienić kierunek swojego rozwoju. Jego przygoda z testowaniem zaczęła się rok temu i w dość nietypowy sposób, a mianowicie od nauki programowania. Po krótkim epizodzie programowaniem stwierdził jednak, że to właśnie zawód testera jest tym, który zdecydowanie bardziej mu odpowiada. 
Na co dzień Tomek jestem typowym gamerem, przeważnie gra w gry competitive typu MOBA, MMORPG i hack’n’slash. Poza tym lubi też podróżować i uwielbia testować kuchnie całego świata.

Zarówno Karolinę, jak i Tomka gorąco witamy na naszym pokładzie i mamy nadzieję, że praca z nami przyniesie im wiele okazji do rozwoju ich umiejętności, a i my skorzystamy mając w swojej ekipie tak zdolnych i obiecujących juniorów.

Wszystkim pozostałym, którzy wzięli udział w rekrutacji dziękujemy za przesłanie aplikacji i mocno zachęcamy do udziału w kolejnych edycjach. Być może to Wasze nazwisko pojawi się w kolejnym takim podsumowaniu. 

To powinno Cię zainteresować