Szkolenia z testowania dla firm

Szkolenia z testowania dla firm
Czy testerzy.pl dostarczają szkolenia dla firm? Tak i zawsze tak było. Do naszych klientów należą największe firmy informatyczne (i nie tylko) w Polsce. Teraz jednak zebraliśmy wszystkie najważniejsze informacje w jednym miejscu.

Teraz na stronie https://testerzy.pl/szkolenia/dla-firm przeczytasz o tym, co my – testerzy.pl – możemy zaoferować Twojej firmie. Działamy w branży testowania już kilkanaście lat, więc możemy śmiało stwierdzić, że mamy czym się dzielić. Stale szkolimy i pomagamy w zdobywaniu wiedzy, a dodatkowo egzaminujemy według globalnie rozpoznawalnych i międzynarodowych, jednolitych standardów, które wprowadzają certyfikaty poświadczające kompetencje pracowników w zakresie testowania oprogramowania, inżynierii wymagań, analizy biznesowej i użyteczności.

Zebraliśmy więc wszystkie nasze dostępne propozycje w jednym miejscu tak, abyście decydując się na nasze usługi, mieli całkowitą pewność, że powierzacie swoją firmę w najlepsze ręce specjalistów w swojej dziedzinie. Oprócz naszej oferty szkoleniowej oraz egzaminacyjnej, a także spisu udzielonych nam przez Stowarzyszenie Jakości Systemów Informatycznych akredytacji, znajdziecie tam również informacje o naszych klientach, którzy zaufali nam do tej pory.

Jeśli rozważacie rozszerzanie testerskiej wiedzy wśród Waszego zespołu i szukacie szkoleń "szytych na miarę", prowadzonych przez najlepszych ekspertów, a do tego zależy Wam na indywidualnym podejściu, a także atrakcyjnej cenie, w zakres której wchodzi także pełne wsparcie poszkoleniowe, skontaktujcie się z nami na kontakt@testerzy.pl
 
Zapraszamy do współpracy.

To powinno Cię zainteresować