testerzy.pl – kolejne aktualizacje na pokładzie

testerzy.pl – kolejne aktualizacje na pokładzie
Ciągle zmieniamy się tak, aby z naszej strony korzystało się Wam jak najlepiej. Kolejne aktualizacje powinny więc przypaść Wam do gustu.

Sortowanie w wyszukiwarce

Pierwsze usprawnienia w naszej wyszukiwarce wprowadziliśmy już w listopadzie, teraz dodaliśmy dla Was nową funkcjonalność polegającą na możliwości sortowania wyszukiwanych treści. 

kolejne-aktualizacje-na-pokladzie-wyszukiwarka.jpg
Od teraz możecie posortować wyszukiwane frazy zgodnie z ich trafnością, w kolejności alfabetycznej, uporządkować je według tych najpopularniejszych oraz tych, które ukazały się jako najnowsze. 

Szkolenia zewnętrzne

Przeglądając nasz kalendarz szkoleń, możecie wyszukiwać je nie tylko po nazwie, mieście, trenerze czy jego kategorii, a także po dostawcy. To właśnie ta ostatnia możliwość jest nową funkcjonalnością wprowadzoną na naszym portalu. 

kolejne-aktualizacje-na-pokladzie-dostawcy-zewnętrzni.jpgCo to znaczy dla Was?

Dodanie możliwości wyszukiwania szkolenia po jego dostawcy jest jednym z elementów naszej stale rozwijającej się oferty marketingowej. Dzięki temu rozwiązaniu nasi partnerzy będą mieli możliwość reklamowania swoich usług na portalu testerzy.pl. Prowadzicie działalność szkoleniową, ale nie jesteś naszą bezpośrednią konkurencją? Skontaktujcie się z nami, aby termin Waszego szkolenia znalazł się w naszym kalendarzu*. 

*) testerzy.pl zastrzegają sobie prawo do wyboru partnerów publikujących szkolenia na naszym portalu

Reklama i Employer Branding

testerzy.pl od lat niezmiennie cieszą się stale rosnącymi zasięgami w dość sporej społeczności miłośników nowych technologii i pasjonatów branży IT, dlatego też reklama na naszym portalu daje Wam gwarancję, że Wasza firma dotrze do większej liczby potencjalnych klientów i odbiorców świadczonych przez Was usług. 

O możliwości współpracy z naszym portalu w ramach Employer Brandingu wspominaliśmy już wcześniej. Wciąż rozwijamy naszą ofertę współpracy o nowe formy, wśród których znajdziecie m.in. e-wizytówkę czy możliwość publikacji ogłoszeń o pracę. 

Dodatkowo dajemy Wam także możliwość:

  • publikacji artykułów sponsorowanych na łamach naszego portalu
  • dodawania informacji o organizowanym wydarzeniu do naszego kalendarza
  • reklamy swojej firmy w formie banera na naszej stronie
  • wsparcia naszej rozbudowanej bazy wiedzy jako jej sponsor
  • współpracy barterowej
  • skorzystania z innych form reklam.

Więcej o naszej ofercie współpracy oraz jej cennik znajdziecie tutaj

Jak podobają się Wam zmiany? A może jest jeszcze coś, co moglibyśmy dla Was zmienić? Podzielcie się z nami Waszymi opiniami w komentarzach.
 

To powinno Cię zainteresować