testerzy.pl Wersja 0.0.110

testerzy.pl Wersja 0.0.110
Strona, tak samo jak oferta testerzy.pl, od lat się rozwija i ewoluuje. Sprawdźcie, jakie ostatnio wprowadziliśmy zmiany. Jest to część większych modyfikacji, które planujemy w kolejnych miesiącach.

Narzędzia online dla testerów

Odświeżyliśmy narzędzia online dla testerów. Wśród nich znajdziecie:

Generatory 

Generator danych testowych pozwala wygenerować dowolną ilość fikcyjnych danych na potrzeby testowanego oprogramowania. Dajemy Wam odświeżoną wersję generatorów, zwracających dane w różnych formatach i o różnych parametrach, takich jak numery: PESEL, REGON, NIP, dowodu osobistego, numerów polskiego banku, IBAN, karty kredytowej, IMEI telefonu, ISBN oraz GUID.

Walidatory 

Walidatory służą do sprawdzania poprawności wprowadzanych numerów, aby zapobiec lub zmniejszyć prawdopodobieństwo popełnienia błędu przy wprowadzaniu długich ciągów znaków. Działają na zasadzie zastosowania matematycznego algorytmu sprawdzającego dane dokumentu z danymi wyjściowymi. Jest to przydatne narzędzie przy testach. 

WhoIs 

Sekcja WhoIs pozwala na sprawdzenie danych abonenta domeny oraz dostępnych danych dla numeru IP. Po wpisaniu nazwy domeny lub numeru IP uzyskacie informacje na temat autora.

zmiany-na-testerzy-pl_1.jpg

Licznik znaków 

Zlicza znaki, abyś nie musiał(a) robić tego ręcznie.

Narzędzia desktopowe

Do pobrania udostępniamy Wam kilka narzędzi desktopowych:

  1. All-Pairs Testing,
  2. Zadania testerskie,
  3. Generator polskich danych testowych,
  4. Symulator bankomatu.

Wyszukiwarka

Zmieniliśmy dla Was system wyszukiwania w celu ułatwienia wynajdywania przydatnych informacji na naszym portalu. Jej przebudowa okazała się być jednak epic-iem. Postanowiliśmy podzielić ją na mniejsze historyjki. Może Was więc zaskoczyć, że w aktualnej wersji macie mniej funkcji czy sortowania, ale jest to po prostu krok pośredni do docelowej, lepszej wyszukiwarki. Dużo mieszamy również w algorytmie oraz na backendzie, w celu uczynienia wyszukiwania bardziej kontekstowym. W kolejnych iteracjach na froncie pojawi się zakładka „wszystko”, która połączy wyniki wyszukiwania z różnych kategorii na naszej stronie.

Zmiany związane z ofertą szkoleniową

Szkolenia weekendowe

Ze względu na Wasze częste pytania o możliwość realizacji kursów, stopniowo w tym roku zaczęliśmy wprowadzać szkolenia w trybie weekendowym. Format się udał i spotkał się z Waszym dobrym odbiorem. Obecnie szkolenia weekendowe są już bardziej widoczne na naszej stronie, w kalendarzu.

zmiany-na-testerzy-pl_2.jpg

Szkolenia dzielone weekendem

Niektóre z naszych szkoleń są długie i wyczerpujące, zarówno dla uczestników, jak i samych trenerów. Rozwiązaliśmy ten problem wprowadzając nowy harmonogram, dzieląc długie, tygodniowe szkolenia weekendem. Od teraz szkolenie potrwa 2-3 dni w jednym tygodniu, a pozostała część kursu odbędzie się po weekendowej przerwie. Dzięki temu materiał będziecie mogli realizować ze świeżą głową i energią. Oznaczyliśmy je również w kalendarzu szkoleń:

zmiany-na-testerzy-pl_3.jpg

Pierwsze dzielone weekendem szkolenie, odbędzie się jak na zdjęciu powyżej 17-18.11 i 21-23.11.2022, więc osoby zainteresowane zachęcamy przy okazji do rezerwacji miejsc.

Dajcie znać w komentarzach czy podobają Wam się zmiany.
 

To powinno Cię zainteresować