Testowanie 50% taniej

Testowanie 50% taniej
Promocja na usługę testowania oprogramowania i aplikacji (w tym mobilnych). Testujemy do 50% taniej wykonując dla Was i z Wami testy funkcjonalne, użyteczności i dostępności.

Po zakończonych promocjach na Black Friday (Week) i Cyber Monday, czas porozmawiać o promocjach świąteczno–noworocznych na testowanie oprogramowania.

Do końca roku (31.01.2021) macie niepowtarzalną okazję zweryfikować swoje oprogramowania za połowę standardowej ceny. Jak naliczana jest zniżka? Wyceniamy Wasz projekt według standardowych cen i nakładamy na niego 50% zniżki na całość. 
 
Przedświąteczny okres to czas zakupów online. Choć wszystkie systemy powinny być już w pełni gotowe, to testy na ostatnią chwilę też się liczą – lepiej późno niż wcale. 

W ramach promocji oferujemy dwie usługi:

1. Testowanie oprogramowania / aplikacji / systemów z 50% zniżką na testowanie funkcjonalne, użyteczności oraz dostępności.

Więcej szczegółów usługi.

*Dotyczy nowych zleceń w grudniu 2021. 
 
 
2. Outsourcing testerów z 50% zniżką.

Więcej szczegółów usługi.

*Dotyczy ceny za usługi dla nowych klientów zaczynające się w grudniu 2021 i dotyczy ceny za 2 miesiące zaangażowania [dla projektów nie krótszych niż 4 miesiące].
 
Ciężko dziś powiedzieć jak wyceniane będą usługi w 2022 roku, więc zapraszamy do skorzystania z usług już dziś!

To powinno Cię zainteresować