Zostań Testerem Zwinnym z testerzy+

Zostań Testerem Zwinnym z testerzy+
Od dawna powtarzamy, że bycie częścią Platformy testerzy+ to coś więcej niż dostęp do najlepszych artykułów i materiałów. To także konkretne korzyści, które pomogą Ci rozwijać się zawodowo, nie nadwyrężając przy tym budżetu. Dlatego z dumą ogłaszamy pierwszą z serii ekskluzywnych zniżek specjalnie dla Ciebie!

Na pierwszy ogień idzie szkolenie ISTQB® Zwinny Tester, które odbędzie się już 3-4 czerwca 2024 r. w specjalnej cenie 999,99 PLN netto. Będzie to idealna okazja, żeby poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności z zakresu testowania w środowisku Agile, a przy tym sporo zaoszczędzić.

Co zyskujesz jako subskrybent testerzy+?

 1. Ponad 600 zł zniżki! Cena regularna szkolenia ISTQB Agile Tester to 1622,00 PLN netto, ale dla Ciebie, jako naszego subskrybenta, przygotowaliśmy specjalną cenę – jedynie 999,99 PLN netto
 2. Nowe kompetencje, które możesz potwierdzić certyfikatem ISTQB®. Taki certyfikat to inwestycja, która z pewnością zaprocentuje w przyszłości.
 3. Praktyczna wiedza od ekspertów. Szkolenie poprowadzą doświadczeni praktycy, którzy podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem z zakresu testowania zwinnego.

Jak skorzystać z promocji?

To proste! Wystarczy, że wyślesz do nas zgłoszenie z adresu zarejestrowanego na platformie testerzy+ (tylko dzięki temu będziemy mogli zweryfikować Twoją subskrypcję i przyznać Ci zniżkę), a my zajmiemy się resztą.

Pamiętaj:

 • promocja dotyczy wyłącznie użytkowników indywidualnych, którzy zapiszą się na szkolenie w dniach 24.05. - 29.05.2024.
 • liczba miejsc jest ograniczona, więc nie zwlekaj z decyzją!
 • zgłoszenia przyjmujemy do wyczerpania miejsc

>> ZAPISUJĘ SIĘ NA SZKOLENIE <<

 

To dopiero początek benefitów, jakie dla Ciebie przygotowaliśmy. 

Bądź czujny, bo już wkrótce kolejne szkolenia i wydarzenia w specjalnych cenach.


Regulamin promocji "Zostań Testerem Zwinnym z testerzy+"

 1. Organizator Promocji: Organizatorem promocji jest 21CN Radosław Smilgin z siedzibą w Gdańsku (80-680), ul. Nadwiślańska 124A, NIP: 5832769297, właściciel strony testerzy.pl.
 2. Przedmiot Promocji: Promocja dotyczy szkolenia ISTQB® Tester Zwinny organizowanego przez testerzy.pl w terminie 3-4 czerwca 2024 r.
 3. Uczestnicy Promocji: Promocja skierowana jest wyłącznie do użytkowników indywidualnych, będących aktywnymi subskrybentami platformy testerzy+.
 4. Warunki skorzystania z Promocji:
  1. Uczestnik musi być zarejestrowanym subskrybentem platformy Testerzy Plus.
  2. Uczestnik musi wysłać zgłoszenie udziału w szkoleniu z adresu e-mail powiązanego z kontem testerzy+ w dniach 24.05. - 29.05.2024 r.
  3. Liczba miejsc w promocyjnej cenie jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.
  4. Organizator zastrzega sobie prawo do weryfikacji subskrypcji testerzy+.
 5. Cena promocyjna: Cena promocyjna szkolenia ISTQB Zwinny Tester wynosi 999,99 PLN netto (+23% VAT). Cena regularna szkolenia wynosi 1622,00 PLN netto (+23%VAT).
 6. Postanowienia końcowe:
  1. Promocja nie łączy się z innymi promocjami i rabatami oferowanymi przez Organizatora.
  2. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany Regulaminu w trakcie trwania Promocji.
  3. W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem zastosowanie mają przepisy Kodeksu Cywilnego.
  4. Wszelkie pytania i wątpliwości należy kierować na adres e-mail: kontakt@testerzy.pl.

To powinno Cię zainteresować