Charytatywny warsztat z testowania wydajności

Charytatywny warsztat z testowania wydajności
"Zrób dobry uczynek i naucz się czegoś" – Jakub Rosiński i Adam Toczek dadzą do tego doskonałą okazję.

Tym razem na warsztat wjeżdża testowanie wydajnościowe, a dobry uczynek to ufundowanie grzebania komuś w głowie (link do zbiórki zaraz będzie i każde 21,37 PLN ma znaczenie!). 

Tak więc LOKALNIENA ŻYWO w Warszawie, w biurze Direct Communication Sp. z o.o. (dziękujemy za charytatywne użyczenie go!) - czyli w samym centrum - 20 listopada 2021 r. odbędzie się warsztat Testowanie wydajnościowe API w jMeter.

Poprowadzi go Adam Toczek, a Jakub Rosiński będzie go wspierał suchym żartem i mokrą kawą! Warsztat trwa od 9 do 17 i składa się z:

  • wprowadzenia do testów wydajnościowych,
  • mikro wprowadzenia do API,
  • przedstawienia jMetera (brzydki, a mądry),
  • elementów takich, jak: zmienne, requesty, dane z pliku, thread grupy, listenery, konfiguracja globalnie i lokalnie, zbieranie wyników,
  • określenia i zaimplementowania celów testów,
  • analizy wyników.

Zasady są trochę inne niż przy ostatnich warsztatach charytatywnych. Dostępnych jest 10 miejsc i każde jest równo płatne 512 PLN (bo musi być równo) - zgłaszacie się przez wiadomość prywatną do Jakuba Rosińskiego (https://www.facebook.com/messages/t/100001670835798/). Jeśli otrzymacie potwierdzenie, że jesteście w 10-tce, to macie 24h na wpłatę kwoty na zbiórkę.

Zgłaszać się można aż do limitu miejsc albo do końca października. Minusy są dwa - nie ma faktur i nie da się wycofać kwoty, ale (w razie W) możecie swoje miejsce komuś odstąpić. Plusy są nieskończone – tak, jak Wasza dobroć.

*trzeba przyjść z własnym kompem!

Link do zbiórki znajdziecie tutaj

Można pomagać i bez udziału w szkoleniu.

To powinno Cię zainteresować