Webinar z testerzy.pl: od juniora do eksperta

Webinar z testerzy.pl: od juniora do eksperta
Tematyka przebranżowienia się do IT jest równie trudna, jak popularna. Wiele osób pracujących w wyuczonym zawodzie nie odczuwa już satysfakcji ze swojej pracy i postanawia szukać spełnienia gdzie indziej. Część z nich stawia na IT.

Trudność tkwi natomiast w nasyceniu rynku i w większej podaży niż popycie na junior testerów przy jednoczesnym braku specjalistów z kilkunastoletnim doświadczeniem.

Ale konkluzja jest prosta — jeśli zaczniesz teraz, to za X lat również Ty staniesz się takim specjalistą, w momencie kiedy ci obecni będą już przechodzić na emeryturę. I wcale nie musisz kończyć studiów informatycznych, aby osiągnąć ten cel.

Jeśli również znajdujesz się w grupie osób przebranżawiających się, na pewno chciałbyś się dowiedzieć:

  • z jakimi problemami borykają się początkujący testerzy?
  • jak znaleźć swoją pierwszą pracę i na co zwracać uwagę czytając ogłoszenia?
  • jak zdobyć doświadczenie nie będąc zatrudnionym jako tester?
  • jakie są realne stawki dla juniorów?
  • jak rozwijać się na bieżąco będąc już w zawodzie?
  • kiedy przejść z testów manualnych w kierunku automatyzacji?

O tym właśnie chcemy opowiedzieć Wam na najbliższym Webinarze. I nie będą to mrzonki, ponieważ prowadzący - Krzysztof Kołodziejczyk - sam przeszedł tę drogę. Będąc wcześniej pracownikiem fizycznym, jest obecnie cenionym ekspertem na rynku testowania.

Radek Smilgin mówi: 

Krzysiek jest ewenementem. W całej swojej testerskiej karierze nigdy nie spotkałem tak zmotywowanego i zaangażowanego człowieka. On naprawdę przeszedł drogę od absolutnych podstaw do zaawansowanej testerskiej wiedzy, w najkrótszym możliwym czasie. Jednak nie obyło się to bez wyrzeczeń i ciężkiej pracy. Jedno to praca na etacie, a drugie to ciągłe dokształcanie się po godzinach i w weekendy. Był w tym nie do powstrzymania. Po prostu wymagał od siebie więcej i zaowocowało to wysoką pozycją, jaką dziś osiągnął.

Przygotujcie własne pytania, ponieważ po krótkim wstępie będziemy do Waszej dyspozycji i odpowiemy na wszelkie pytania i rozterki związane z przebranżawianiem się.

Do udziału zapraszamy również testerów z większym stażem, którzy będą mieli możliwość podzielenia się własnymi doświadczeniami z czasów, kiedy sami zaczynali. 

Widzimy się 14 kwietnia o godzinie 18:00.

Tutaj możesz dołączyć do wydarzenia.

A tutaj link do transmisji na żywo.

Przygotuj się do wydarzenia z Software Testing App. Otrzymuj przypomnienia, powiadomienia i najważniejsze informacje.

To powinno Cię zainteresować