Generatywne AI w służbie testera. Interaktywne warsztaty w Warszawie

Generatywne AI w służbie testera. Interaktywne warsztaty w Warszawie
Łączymy jakość znaną Wam z EuroSTAR i szkolenie o generatywnym AI w pracy testera. W efekcie otrzymaliśmy interaktywne warsztaty prowadzone przez Adama Matłacza!

Nie ukrywamy, że to dla nas wyjątkowe przedsięwzięcie i przygotowywaliśmy się do niego już od zeszłego roku. 

Chcieliśmy dać Wam coś, co nie tylko dostarczy Wam wiedzy o AI, ale jednocześnie stanie się okazją do wzięcia udziału w wydarzeniu, dzięki któremu poczujecie się jak na europejskich konferencjach, nie wydając na nie jednocześnie tysięcy Euro.

Tak właśnie powstały interaktywne warsztaty Generatywne AI w służbie testera, które poprowadzi dla Was autor najlepszego tutorialu zeszłorocznego EuroSTAR – Adama Matłacza.

Zainteresowani?

eurostar-w-domu-warsztaty-ai-adam-matlacz.png

O warsztatach

„Czy powszechny dostęp do generatywnej sztucznej inteligencji zmienia nasze podstawowe zadanie jako testerów?”

Na to pytanie odpowie Wam nasz półdniowy, interaktywny warsztat, który składa się z serii prezentacji i ćwiczeń praktycznych. W jego trakcie prowadzący opowie o możliwościach i implikacjach wykorzystania generatywnej AI w tworzeniu oprogramowania. 

Rozpoczniecie od pogłębienia Waszej wiedzy na temat tego, czym jest generatywna AI, jak działa i jakie są jej ograniczenia. Następnie przejdziecie do praktycznych ćwiczeń skoncentrowanych na inżynierii promptów i tym, jak te umiejętności mogą być stosowane w codziennej pracy testerów.

Dzięki interaktywnej współpracy uczestników z trenerem, stopniowo zbudujecie podstawową bazę wiedzy i umiejętności niezbędnych dla testerów w świecie, w którym narzędzia generatywnej AI stają się coraz bardziej powszechne.

Prowadzący

Warsztaty to dzieło Adama Matłacza – testera, konsultanta, pre-sales engineera, analityka biznesowego, scrum mastera i Agile Coacha, który z pasją dzieli się swoim doświadczeniem ze społecznością, wygłaszając prelekcje i organizując warsztaty z testowania oprogramowania, przywództwa i zwinnego wytwarzania oprogramowania. Adama mieliście okazję poznać dzięki warsztatom "Exploratory Testing Masterclass", w których uczył kreatywnego podejścia do testowania, nieszablonowego myślenia i niekonwencjonalnych technik testowania.

Jego warsztaty "CSI Testing - A Simulation Game" zostały uznane za najlepszy tutorial podczas zeszłorocznej edycji konferencji EuroSTAR. To doświadczenie z pewnością zostanie wykorzystane do poprowadzenia dla Was aktualnych warsztatów o generatywnym AI.

Gdzie i kiedy?

Warsztaty „Generatywne AI w służbie testera” odbędą się już 16 maja 2024 w Warszawie. Startujemy o 16:00, a w trakcie wydarzenia przewidujemy kawę, herbatę i słodki poczęstunek dla jego uczestników.

Ale to nie wszystko!

Regularna cena warsztatów to 1 000,00 PLN netto, jednak z okazji premierowej odsłony, możecie wziąć w nich udział za 599,00 PLN netto.

>> rezerwuję miejsce <<

Do zobaczenia!

P.S.

Dołączcie również do naszego wydarzenia na Facebooku i meetup.com!
 

To powinno Cię zainteresować