Na Podbój IT! Konferencja dla juniorów

Na Podbój IT! Konferencja dla juniorów
Wielkimi krokami zbliża się termin startu III edycji konferencji dla początkujących w branży informatycznej. Dlaczego 25 maja każdy junior powinien obrać kurs na Poznań? Odpowiadamy.

Jeśli stawiacie (albo dopiero zamierzacie stawiać) swoje pierwsze kroki w branży IT, to zdecydowanie nie może Was zabraknąć na najbliższym wydarzeniu organizowanym przez SJSI. Jeden dzień konferencji pomoże Wam spojrzeć na pracę w tym zawodzie z zupełnie nowej perspektywy. 

Dlaczego warto?

Przede wszystkim dlatego, że spotkanie będzie dla Was doskonałą szansą na znalezienie odpowiedzi na wszelkie nurtujące Was pytania dotyczące całego świata IT. Przy okazji poszerzycie listę swoich kontaktów z branży testowania, porozmawiacie z wieloma inspirującymi osobami oraz spotkacie i posłuchacie prelegentów, którzy podzielą się z Wami swoją wiedzą, doświadczeniem i omówią najistotniejsze dla polskiej branży IT tematy.

Kiedy?

Konferencja odbędzie się w sobotę, 25 maja 2024 r. w Poznaniu. 

Bilety 

Aby wziąć udział w konferencji, wystarczy kupić bilet, wpłacając minimum 50 zł na dowolny cel charytatywny. Studenci mogą liczyć na darmowe wejście, ale obowiązuje rejestracja.

Organizatorzy

Organizatorem konferencji jest Stowarzyszenie Jakości Systemów Informatycznych, którego jedną z misji jest promowanie inicjatyw związanych z testowaniem oprogramowania i wspieranie wymiany doświadczeń oraz podnoszenie kwalifikacji osób, które zawodowo zajmują się zapewnieniem jakości systemów informatycznych. 

Bardziej zaawansowani testerzy mogą liczyć na potężną dawkę wiedzy serwowanej podczas najstarszej i największej konferencji testerskiej TestWarez, która w tym roku będzie odbywać się od 6 do 8 listopada w Sopocie

A po więcej informacji o konferencji Na Podbój IT zapraszamy na jej oficjalną stronę.


 

To powinno Cię zainteresować