TestWarez 2022

TestWarez 2022
Już we wrześniu rusza kolejna edycja konferencji TestWarez organizowanej przez SJSI. Co w tym roku czeka uczestników?

TestWarez to największa i najstarsza polska konferencja skupiająca się wokół tematyki pro-jakościowej. Organizator wydarzenia, którym jest Stowarzyszenie Jakości Systemów Informatycznych, już od 19 lat promuje i wspiera wymianę wiedzy w środowisku skupiającym się wokół tematu zapewnienia jakości.

15 maja 2022 zakończył się proces naboru prelegentów, którzy prezentować się będą podczas 16 edycji konferencji TestWarez. Ich nazwiska poznamy już niedługo, ale już teraz pewne jest jedno: TestWarez to 3 dni spotkań i aż 8 warsztatów, podczas których zebrani prelegenci zachęcać będą uczestników do rozmów na temat metod testowania oprogramowania, zapewnienia jakości, efektywnej komunikacji, a także o nowych trendach. Nie zabraknie też szansy, aby poznać nowe narzędzia i porozmawiać o przyszłości testowania, a przy okazji zastanowić się nad tym, co jeszcze można zrobić, aby utrzymać wysoką jakość w wymagającym i ciągle zmieniającym się środowisku IT.

W tym roku TestWarez zagości w Łodzi. Szczegóły konferencji, która odbędzie się w dniach 7-9 września 2022, dostępne będą już wkrótce na oficjalnej stronie wydarzenia.

Więcej na: https://2022.testwarez.pl/pl/home-pl/

To powinno Cię zainteresować