Vouchery na egzaminy zdalne – wydłużenie terminu ważności

Vouchery na egzaminy zdalne – wydłużenie terminu ważności
Dużą zaletą voucherów jest fakt, że pozostawiają użytkownikowi sporą dowolność co do terminu zdawania wybranego przez siebie egzaminu.

Do tej pory każdy, kto zakupił u nas voucher na egzaminy zdalne, mógł wykorzystać otrzymany kod w ciągu 90 dni od daty jego zakupu, co było dość wygodnym rozwiązaniem. Wychodząc naprzeciw Waszym potrzebom, a także z okazji zbliżającego się Dnia Testera, postanowiliśmy przygotować da Was niespodziankę i wydłużyć termin ważności vouchera aż do 6 miesięcy, tj. do 31 marca 2022 roku.

Pamiętajcie, że voucher można wykorzystać na wiele sposobów: można kupić go dla siebie i podejść do egzaminu w późniejszym, najbardziej odpowiednim dla siebie czasie. Dodatkowo, z racji tego, że kody voucherów nie są imienne, można je także podarować innej osobie czy rozdysponować pomiędzy pracowników, którzy indywidualnie wybiorą termin swoich egzaminów.

Dla przypomnienia, vouchery na egzamin ISTQB® na poziomie podstawowym kupicie teraz w cenie 830,00 PLN netto, a na zaawansowanym tylko za 1050,00 PLN netto. Po zakupieniu vouchera na stronie, należy poczekać na e-mail z kodem do egzaminu (wiadomość otrzymasz do 3 dni roboczych od dokonania zakupu). Vouchery realizowane będą na stronie GASQ: https://voucher.gasq.org/en/, gdzie po wpisaniu otrzymanego kodu należy uzupełnić dane dotyczące egzaminu.

Promocja obowiązuje do wyczerpania ograniczonej puli dostępnych voucherów.

Voucher możecie zakupić >> tutaj << 

Więcej informacji o voucherach możecie znaleźć >> tutaj << 

To powinno Cię zainteresować