AliorBank wyłącza się na weekend. Myślicie, że wróci?

3903
wyświetleń
AliorBank wyłącza się na weekend. Myślicie, że wróci?
Od 24 do 26 października br. planowane jest zakończenie operacyjnego połączenia Meritum Banku i Alior Banku. Wiąże się to z koniecznością wyłączenia w tym okresie systemów informatycznych oraz z ograniczeniem dostępu do produktów i usług dla Klientów Alior Banku.
Od 24 października br. (godz. 00.00) niedostępne będą systemy bankowości internetowej i mobilnej. Klienci nie będą mogli realizować przelewów, płatności internetowych („Płacę z Alior Bankiem”) oraz płatności BLIKIEM, ani korzystać z innych usług bankowości elektronicznej. Niedostępne będą również usługi Kantoru Walutowego Online, Biura Maklerskiego oraz T-Mobile Usługi Bankowe. Bank nie będzie obsługiwał wniosków internetowych dotyczących sprzedaży produktów, płatności i sprzedaży ratalnej w Internecie i sklepach tradycyjnych.
 
Działające w weekendy oddziały oraz placówki partnerskie Alior Banku, będą nieczynne lub dostępne tylko w trybie informacyjnym. Infolinia Banku pod numerem 19 502 będzie działać w trybie informacyjnym oraz przyjmować dyspozycje związane z zastrzeganiem kart. Lista placówek Alior Banku otwartych 24-25.10 dostępna jest pod tym linkiem.
 
Przez cały okres niedostępności systemów bankowych Klienci będą mogli realizować transakcje kartami płatniczymi, w tym kartami walutowymi Kantoru Walutowego Online, tzn. płacić nimi w sklepach i punktach usługowych, a także wypłacać środki z bankomatów.
 
Przywrócenie dostępu do systemów Alior Banku zaplanowane jest na poniedziałek 26 października br. na godz. 6.00. W tym dniu placówki banku zostaną otwarte o zwykłych porach.
 
Ograniczenia w dostępie do usług Alior Banku od 24 X od godz. 00.00 do 26 X do godz. 6.00
Karty płatnicze i bankomaty Dostępne transakcje kartami oraz wypłaty z bankomatów
Infolinia Dostępna w trybie informacyjnym + dyspozycje zastrzegania kart
Placówki Niedostępne (wybrane w trybie informacyjnym)
Systemy bankowości internetowej i mobilnej Niedostępne
Kantor Walutowy Online Niedostępne
Biuro Maklerskie Niedostępne
T-Mobile Usługi Bankowe Niedostępne (oddziały, system bankowości internetowej i bankowość mobilna)
Alior Trader Brak możliwości zasilenia rachunku przelewem internetowym, wyłączona dodatkowa autoryzacja kodem SMS
(usługa dostępna standardowo od niedz. 25 X od 23:00)
Wnioski produktowe online Niedostępne
Płatności internetowe („Płacę z Alior Bankiem”) Niedostępne
Płatności BLIK Niedostępne
Powiadomienia SMS Niedostępne
 
W przypadku Klientów Meritum Banku przerwa w dostępie do usług bankowych rozpocznie się w piątek 23 października br. o godz. 15.00 i potrwa do poniedziałku 26 października br. do godz. 6.00.
 
3903
wyświetleń

To powinno Cię zainteresować